0: 0

Глухенька Л./Гетьман В.

До звітного поєдинку суперники підійшли з однаковими турнірними здобутками, маючи в своєму активі по одній перемозі та зазнавши по одній поразці. Взагалі це вже було четверте очне протистояння у регулярці, а всі 3 - поєдинки до цього проходили в запеклій боротьбі до самого фінального свистка, при чому футзалісти з Олики, ще жодного разу не перемагали свого противника. Команда Віталія Захарчука двічі брала гору з рахунком 3:2, а в минулому сезоні очна зустріч команд завершилась з рахунком 1:1. Складалось враження, що гравці на полі дуже добре знали можливості свої супротивників, тому особливо не ризикували, а в першу чергу намагались активно діяти біля власних воріт. За весь перший тайм важко згадати бодай один по-справжньому «стовідсотковий момент», хіба що запам’ятались дальні удари Олександра Міха та Богдана Гринчука з команди Авангард та безуспішні спроби Олега Шахраюка з команди будівельників. До речі, Олега було визнано кращим гравцем другого туру Регулярного чемпіонату з футзалу серед команд третьої ліги, а також згідно з голосування у Фейсбуці він став найкращим гравцем туру серед команд усіх ліг, за що був нагороджений делегатом зустрічі спеціальними призами. По перерві малюнок гри не змінився все та ж вперта, непоступлива боротьба на кожному клаптику майданчика. В складі малинових можна виділити два ефектні удари здалеку від Максима Дзекана та Олександра Зингеля, але  ворота команди Неріс Авангард захищав сам президент клубу. Сама ж команда біло-чорних створила кілька дійсно загострюючих епізодів біля воріт ківерчан, проте і з цими епізодами майстерно справився кіпер команди Руслана Корпоша. Я не уточнював чи є родинні зв’язки у Ігоря Неділька з Віталієм (багаторічний воротар луцької «Волині») але свої воротарські навички, кмітливість та майстерність у цій зустрічі він продемонстрував на «відмінно». Тому на табло не логічні, але закономірні для цього матчу нулі, а кращими у складах обох команд стали їх голкіпери.

Кращі гравці: Неділько Ігор - Захарчук Віталій