3: 3

Корпош М./Гетьман В.

Команда з обласного центру, як і футзалісти з Любешова, ще не мали в своєму пасиві поразок в поточній першості, тому і в очній зустрічі ніхто з суперників не мав бажання поступатись. Це була друга дуель команд, а перша їх зустріч відбулась в минулорічному розіграші серед команд першої ліги та закінчилась бойовою нічиєю 4:4. Обидві команди старались грати в комбінаційний футзал, але через щільну опіку з двох сторін                             по-справжньому небезпечні моменти поблизу воріт на перших хвилинах не виникали. Ближче до середини першого тайму команді з Любешова вдалось в певній мірі перехопити ігрову ініціативу і вони створили кілька гострих епізодів у володіннях суперника . А вже на шостій хвилині після швидкого розіграшу «червоним» вдалась швидка комбінація на фінішній фазі якої Іван Токарчук чудово прострелив м’яч вздовж воріт і Микола Михалик не схибив, чітко з двох метрів розстрілявши ворота лучан. Такі події на полі не влаштовували команду «кумів», вони зразу ж активізувались і почали діяти більш гостро на половині номінальних гостей. Проте довгий час розмочити ворота Олександра Антипенкова їм не вдавалось і лише на 13-ій хв Андрій Скакун чітко розібрався в ігровій ситуації, скористався неузгодженістю захисників Прип’яті та зрівняв рахунок. Підопічні Ігоря Бичука не зупинились і на останній хвилині першого тайму все той же 16-ий номер дуже ефектно, а головне ефективно здійснив сольний прохід правим флангом і з гострого кута низом вразив ворота любешівських хрестоносців. Щойно розпочався другий тайм, як гості організували чудову атаку в ході якої, після передачі Миколи Михалика, Костянтин Баранович сильно, а головне дуже точно пробив низом у дальній кут воріт, м’яч зрекошетивши від стійки опинився в сітці. Ще за якихось півтори хвилини все та ж «одинадцятка» любешівців чудово розібрався на п’ятачку перед воротами «кумів» і вдруге вивів гостей вперед. Звісно такий розвиток подій на майданчику не влаштовував команду господарів, вони знову мобілізували всі свої атакувальні сили, але довгий час це не приносило жодних дивідендів. За три з лишком хвилини до фінальної сирени Юрій Логвінов взяв тайм-аут, після якого «куми»  вийшли на майданчик з п’ятим польовим. І вже за якихось дві хвилини Олександр Блажиєвський, який виконував роль граючого «кіпера» віддав гольову передачу на Андрія Скакуна, який оформив хет-трик у зустрічі і встановив кінцевий паритет на майданчику 3:3.

Кращі гравці: Скакун Андрій - Баранович Костянтин