4: 1

Корпош М./Журибіда В.

Цікаві та безкомпромісні ігри, подекуди з непередбачуваним кінцевим результатом демонструють у цьому сезоні Суперліги. Не став винятком і останній матч третього туру, у якому зустрілись гранди Волинського футзалу. Після поразки “Любарта” від амбітного «ТТІ» в минулому турі, команда з перших хвилин досить зосереджена в захисті. Та сконцентрована на своїх атаках. Будівельники же зовсім не проти були відібрати очки у минулорічного чемпіона Волинського футзалу, а заодно і здобути першу перемогу у нинішньому сезоні. Завдяки пресингу гравців “Любарта” уже з перших хвилили ЛСТМ вибудовував свою гру практично на контратаках.      Одна з таких на 4 хвилині завершується двома прострілами на воротах суперника, та рахунок відкрито. Друга небезпека біля “Любарта”виникає на 6 хвилині і знову бездоганно діє воротар. Щоправда на 8 хвилині його уже виручає команда “Луцьксантехмонтаж”. Тож у першому таймі ані наполегливі дії футзалістів “Любарта”, ані потужні але різні контравипади від “Будівельників” до зміни рахунку у матчу так і не призводить.
      Другий тайм розпочався двома наполегливими атаками уже зі сторони “ЛСТМ” – знову безуспішно. Виконати штрафний “Любарт” отримує на 17 хвилині. Також не дуже вдалий. А от уже на 18 хвилині рахунок у матчі відкрито. Сильний удар у дальню дев’ятку завдає Олег Фенюк. І ще одна з двох атак на 24  та 25-тій хвилинах від “Любарта” знову завершується взяттям воріт. У першому випадку удар на себе приймає штанга, а згодом, щойно вийшовши  на заміну Артем Назарчук подвоїв рахунок у грі. З 27 хвилини “ЛСТМ” грав у п’ять польових гравців, на перший погляд це зовсім оправдано, практично після першої п’ятірки Дмитро Горщарук скорочує рахунок у грі. Кінцівку  же матчу “Любарт” проводить більш обережно у захисті та не дозволяє супернику зрівняти рахунок. Більше того перехоплення м’яча “Любартом” за 55 секунд, та одну секунду до завершення гри, обертається знатними голами  у пусті ворота Сергієм Вишневським та Олександром Шитовиським. “Любарт” – перемагає 4:1.
Кращі гравці:  Сергій   ВишневськийДмитро Горщарук