1: 3

Джафарова О./Журибіда В.

Сусіди по турнірній таблиці зустрічалися у третьому турі регулярного чемпіонату Волині серед команд П’ятої ліги. Обидві команди у попередніх іграх пізнали як гіркоту поразки, так і насолоджувались смаком перемоги. На перший погляд у третьому турі звітної гри зустрілись гідні суперники  один одного. “Грифон” з перших хвилин більше комбінує та ретельно готується до завершального удару по воротах.  Підопічні же Дмитра Голоскокова за першої нагоди стрімко контратакують. В одній з таких атак “Покров” уже на другій хвилині змушує суперника фолити, та заробляє право на пробиття штрафного поблизу карного майданчика. Та його виконання було не вдалим,  адже потужний удар нападника пройшовся в ногу захиснику і загроза ліквідована.   Після чого, “Грифон” знову організовує декілька комбінаційних атак. А 5 та 6 хвилини запам’яталися ще й небезпечними прострілами з кутової позначки, та замкнути такі передачі було нікому. Тож обопільні атаки, з боку команд, у забиті голи так і не переросли аж до 11 хвилини. Коли здавалось би,  за рівної гри, на перерву суперники підуть за нульової нічиї, Станіслав Кучерявський обікрав захист “Покрови” та підступним ударом змусив суперника розпочати з центра майданчика.
     Другий тайм став практично відображенням першого. За “Грифоном” незначна територіальна перевага, “Покров” у контратаках. Та уже на 15 хвилині знову посміхається Станіславу Кучерявському і на табло 2:0 на користь його команди. А ще більше “Грифон” повірив у свою перемогу на 18 хвилині після забитого гола Юрієм Тимочко. Згодом Дмитро Голоскоков бере таймаут для своєї команди, та дає настанови для гри з п’ятьма польовими гравцями. Значна територіальна перевага за рахунок зайвого гравця створює незручності захисту “Грифона”, але реальної загрози воротам немає. І лише гол Кирила Шпаковського дещо підсолодив другу поразку у чемпіонаті футзалістів “Покрова”
Кращі гравці:  Кирил Шпаковський Станіслав Кучерявський