5: 1

Осипчук ВЛадислав/Корпош Руслан

Один з лідерів Четвертої ліги цього року набрав солідний хід – три перемоги поспіль. Суперником у цьому матчі у них був «Ярд» - хлопці Вячеслава Ливака цього року пробуксовють на старті та шукають свою гру. А цього вечора команда стикнулася ще і з кадровим дефіцитом.  Першу половину гри жовто-блакитні ще трохи опералися і навіть мали нагоди відзначитися, але реалізація підводила. Поспіх при передачах привела до обрізки та голу Віталія Кулая – 1:0 на користь «Вишкова». За хвилину Дмитро Біліч чітко реалізував штрафний удар – збив павутину на дев’ятці воріт. У кінці тайму Ілля Гурич продемонстрував чудовий дриблінг та техніку, пошив у дурні двох захисників та голкіпера поклав шкіряну кулю у нижній кут воріт – 2:1.

Після перерви чорні продовжили домінувати і вже у дебюті Богдан Венський збульшує перевагу своєї команди – 3:1. Згодом Назар Стасюк та Дмитро Біліч відзначаються точними ударам – 5:1.

Кращі гравці: Дмитро Біліч – Ілля Гурич