:
5

Мищук Анатолій, Твердяк Микола, Котельчук Ігор

Гайда Яна/Журибіда Віктор

Сусіди по турнірній таблиці зустрілись у звітному турі регулярки. Стовідсотковий результат у графі перемог після трьох турів у «Акцента». Лише одна поразка на початок матчу віддаляла від свого суперника підопічних Сергія Магери. Знаючи, що один з лідерів цього турніру «Камаз-Агро» уже отримав свою чергову четверту перемогу, команда Олександра Антонюка не мала права на «осічку», аби йти по п’ятах лідера. «Мар’янівка» ж і собі не проти була закріпитись на верхівці таблички. До середини першого тайму команди грали практично на рівних. «Акцент» має незначну територіальну перевагу, «Мар’янівка» хоч і сумбурно, та контратакує досить небезпечно. І лише поперечина на 8 хв рятує «Акцент» після удару Віталія Подзізея. Щоправда до того моменту гості вели уже в рахунку – на 6 хв відзначився Дмитро Чоботан. Швидкий та відкритий футзал глядачі спостерігали і під завісу першого тайму. Та гол їм довелось побачити лише один раз. Чудову комбінацію розіграли «акцентівці» на 11 хв, де після декількох передач в один-два дотики Дмитро Чоботан оформлює дубль, і на перерву команди йдуть за рахунку 2:0 на користь «Акцента».

Другий тайм уже проходить за беззаперечної переваги «Акцента». Лише до 18 хв «Мар’янівка» подекуди «огризалась». Та голи Дениса Шворака на 18 хв, а на 19 хв Андрія Янка остаточно розвалили захист команди Сергія Магери. Більше того з 22 хв ФК «Мар’янівка» практично постійно грає у п’ять польових гравців. Та клас гравців Олександра Антонюка доводить, що проти його команди так грати не можна. Необачні виходи воротаря з «Мар’янівки» лише оберталися голами у власні ворота. Тож Антон Дудік на 22 хв та Денис Шворак на 23 хв доводять рахунок до 6:0 на користь «Акцента». Тут помітно нервує Сергій Магера, котрий і отримує друге попередження від арбітрів та залишає лаву запасних. Без наставника «Мар’янівка» пропускає ще два м’ячі до завершення гри. Голи у пусті ворота на рахунку у Володимира Третяка та Юрія Уманця. Переконлива перемога «Акцента» з рахунком 8:0 закріплює команду на вершині турнірної таблиці після чотирьох турів.

Кращі гравці: Віталій Подзізей - Денис Шворак