2: 4

Гайда Яна/Журибіда Віктор

Єдиним клубом серед першолігових команд після третього туру без очкового багажу залишався «Фіміам». Тож сьогоднішня гра зобов’язувала підопічних Олександра Терещука грати лише на виграш, аби знову не засмучувати прихильників клубу. Та попри сконцентрованість та обережність у захисті перший дзвоник прозвучав саме біля воріт «Фіміама». Помилка центрального захисника призвела уже на 2 хв до виходу нападника «Духче» віч-на-віч з воротарем, та переграти останнього нападнику не судилось. Своєю атакою «Фіміам» відповідає на 3 хв – і тут на висоті страж воріт. В подальшому спокійні розважливі атаки «церковників» змінюються на більш прямолінійні та швидкі від «Духче». Але голів у першому таймі вболівальники обох команд так і не побачили.

З початку другого тайму футзалісти нарощують оберти. До того ж і «Духче» уже більше комбінує та завдає ударів по воротах з різних позицій та відстані. Здавалось, що і другий тайм буде безгольовим. Та «мішок» розв’язався після 20 хв. На радість «Фіміаму» Андрій Ойович відкриває рахунок у грі. Та радість була недовгою – на табло 21 хв і завдяки удару від Андрія Приймачка нічия 1:1. Щойно розігравши м’яч з центра майданчика, «Фіміам» організовує свою атаку, і клуб Олександра Терещука знову попереду. Повіривши у свої сили, «Фіміам» починає гратище більш потужно, і на 26 хв Андрій Вашкевич закріплює перевагу свого клубу. Та ця ж 26 хв завдяки зусиллям Святослава Гадзінського перевагу «Фіміама» знову зводить до мінімуму. «Духче» ризикує і кінцівку матчу грає у п’ять польових гравців. Та цього разу це на користь лише «Фіміаму». Перехват м’яча Сергієм Ойовичемна 27 хв після неточної передачі нападником «Духче» закінчується ударом по пустих воротах, який увінчався успіхом для «Фіміама» та перемогою з рахунком 4:2.

Кращі гравці: Вадим Мойсеєв - Олександр Терещук