1: 5

Гайда Яна/Журибіда Віктор

Не лише сусіди в минулому з Рожищенського району, але і лідери серед команд вищої ліги волинського футзалу зустрілись у стартовому матчі четвертого туру. Тож гра розпочалась досить несподівано та результативно. Уже на перших секундах «Торпедо» організовує свою атаку, і Дмитро Рожко відкриває рахунок. Немов  «торпедуючи» події, підопічні Анатолія Мищука включають шальні швидкості та пресингують суперника на кожному клаптику майданчика. Тож друга хвилина знову призводить до декількох неприємних моментів біля воріт «Топільно», та загроза взяття воріт минає завдяки пильному захисту та впевненим діям воротаря. До середини тайму команди обмінюються колючими та разючими атаками. Одна з таких на 7 хв знову приносить успіх «Торпедо», відзначився Дмитро Мельниченко. Загалом у першому таймі реалізація своїх моментів у відсотковому відношенні та відповідно до забитих голів була за футзалістами з Копачівки. Підтвердженням того став ще один гол на 13 хв від Дмитра Рожка та також дубль на 14 хв від Дмитра Мельниченка.

Повіривши у те, що півсправи зроблено у другому таймі «Торпедо» дещо збавляє оберти. Тож початок за футзалістами з «Топільно». Перші атаки на ворота суперника проводять саме вони. Дещо оговтавшись та відбившись, «Торпедо», аби не дати супернику бодай скоротити рахунок у грі, організовує свої контрвипади. Та успіх приходить лише під завісу матчу. На 27 хв гравець «Торпедо» після розіграшу м’яча з-за бічної лінії миттєво пробиває по воротах, на що вдало реагує воротар топільчан, та м’яч відскакує до Юліана Кузьмича, котрий в один дотик вдало переправляє «кулястого» в ворота. І лише 28 хв дещо підсолоджує «пігулку» для топільчан. Гол престижу за Дмитром Дмитруком. І навіть 10-метровий удар за перебір фолів «Торпедо» завдяки удару від Дмитра Дмитрука за 33 секунди до кінця гри її рахунок так і не змінив. Переконлива та, мабуть, не зовсім передбачувана перемога «Торпедо» з рахунком 5:1.

Кращі гравці:  Дмитро Дмитрук - Дмитро Мельниченко