0: 6

Глухенька Ліза/Корпош Руслан

Завершальним матчем суботи виявився найбільш прогнозований поєдинок ліги. Атошники хоч і бойовий склад мають, проте стабільністю відзначитися не можуть: перемоги чергуються з поразками, а злети з падіннями. Зелено-білі були більш заряджені на протистояння та постійно були на крок попереду. От і Андрій Приходько вже на 5-й хвилині спокійно обіграв голкіпера 0:1. За п’ять хвилин Михайло Вітерук збільшує перевагу млинів чан – 0:2. «Волинь-АТО» хоч і атакувала, проте відчувалася приреченість, а тут ще і Андрій Приходько підключився до атаки партнерів та зумів поцілити у нижній кут воріт, голкіпер був безсилий – 0:3.

Другий тайм пройшов повністю під диктовку команди з Млинова, як не старалися гравці з АТО повернутися у гру, їм це не вдалося. Вся гра звелася до простих істин – ви спробуйте нам забити скільки зможете, а ми скільки захочемо. Олександр Халик, Михайло Вітерук та Роман Зух зробили рахунок непристойним – 0:6.

Кращі гравці матчу: Володимир Зінкевич – Андрій Приходько