5: 7

Ярмольська Яна/Журибіда Віктор

У разі сьогоднішньої перемоги над своїм суперником та поразки «Надії-2» у наступній грі в рамках п’ятого туру клуб Сергія Магери міг не лише закріпитись у верхній частині турнірки, а й піднятись на четверте, а то й призове третє місце. Правда для такого фурору футзалістам з Мар’янівки потрібна була ще й осічка минулорічних чемпіонів  «фасадівців». За рівного двобою на початку гри команді з Горохівщини на 4 хв допомагає Михайло Брагінець, котрий відзначається автоголом після пристрою з кутової позначки Віталія Подзізея. З цього моменту «Мар’янівка» дещо володіє територіальною перевагою та створює декілька моментів біля воріт суперника, щоправда гостроти та реальної небезпеки для «Олімпа» це не несе. Реальними можливостями змінити рахунок у грі обидві команди обмінялись після розіграшів своїх кутових на 8 хв та 9 хв. Спочатку шанс втрачає «Мар’янівка», згодом у ідентичній ситуації «Олімп». Та під завісу першого тайму футзалістам Сергія Магери, якому все таки вдавалось керувати командою з трибун через вилучення у попередньому матчі, судилось подвоїти рахунок у грі завдяки голу Девіда Джеймса.

Початок другого тайму показав, що «Мар’янівка» на відміну від свого суперника у сьогоднішньому матчі фізично більш підготовлена. Та певний брак техніки гравців обох команд не дозволяв змінити рахунок у грі аж до 19 хв. Черговий гол для «Мар’янівки» від Дмитра Баб’юка лише покращив шанс на перемогу. Але не так все просто відбувалось на майданчику з 23 хв. Розпочавши комбінацію в один дотик ще на своїй половині, Михайло Лобоцький та Михайло Брагінець обійшли весь захист та воротаря суперника і завдяки останньому дотику до м'яча саме Лобоцького на табло уже 1:3. А справжня феєрія голів розпочалась на 25 хв, а завершилась за чотири секунди до кінця гри. Завдяки двом голам Романа Костюкевича та одного від Михайла Семенюка на 26 хв попереду уже «Олімп». Дублем на 27 хв відзначається Дмитро Баб’юк, і «Мар’янівка» знову веде у рахунку. Не залишилась без гола і 28 хв – Олег Мартин робить рахунок 5:5. Та не судилось футзалістам «Олімпа» у цей день здобути бодай одне очко. Фатальною стала остання хвилина, де спочатку за 15 секунд до кінця за «Мар’янівку» забиває Віталій Подзізей, а за чотири секунди уже в пусті ворота м’яч направляє Андрій Терефельський. Трагікомічна перемога «Мар’янівки» з рахунком 5:7.

Кращі гравці: Роман Костюкевич - Дмитро Баб’юк