2: 3

Корпош Марія/Журибіда Віктор

Третя та сьома сходинки турнірної таблиці розділяли команди перед початком звітного туру. Тож фаворит «Надія-2» одразу йде вперед, аби не схибити перед відносно слабшим «Фіміамом». Відбивши перші атаки суперника, «Фіміам» на 3 хв подає два кутових споспіль. Але, як згодом виявилось, це лише послабило захист команди Олександра Терещука, і ця ж 3 хв стає щасливою для Сергія Турка, і «Надія-2» попереду. Діаметрально протилежним взяттям воріт могла запам’ятатись для «церковників» п’ята хвилина. З кутової позначки атакує уже «Надія-2», воротар перехоплює м’яч та вивіреним пасом виводить віч-на-віч свого партнера по команді з воротарем суперника. Але брак техніки завадив нападнику влучити по м’ячу в один дотик. На 8 хв граючий тренер Олександр Терещук ефектним пасом знову виводить свого партнера віч-на-віч з воротарем, а тут уже на висоті останній. Друга половина тайму знову за «Надією-2». Їх наполегливі атаки на 14 хв увінчались успіхом у вигляді гола від Юрія Савчишина.

Другий тайм «Надія-2» хоч і не збавляє оберти, та бажаного результату досягає лише один раз. Ініціативу на себе на 20 хв бере Назарій Ожеховський, і після його удару рахунок стає 0:3 на користь «Надії-2». В подальшому як тільки не налаштовував на гру своїх підопічних Віктор Ревко, голи влітали лише у ворота його команди. На 25 хв за «Фіміам» відзначається Андрій Вашкевич, а 27 хв – Андрій Ойович. Останню хвилину «Фіміам» застосовує пресинг по всій частині майданчика, аби врятувати матч, залучивши до атак навіть воротаря. Така гра від «Фіміама» наприкінці змусила добряче понервувати Віктора Ревка, котрий за 1 хв 28 секунд до фінальної сирени навіть бере тайм-аут. Але перемога «Фіміама» у другому таймі з рахунком 2:1 лише вселила їм надію на успіхи у майбутніх іграх, адже суперник сьогодні був достойний.

Кращі гравці: Андрій Вашкевич - Юрій Савчишин