3: 2

Джафарова О./Голоскоков Д.

Обидві команди минулого туру відчули смак перемоги, причому обидва колективи зуміли обіграти клуби, що мають справу з небесами. «Хлібопіки» виграли у льотчиків з «Грифону», а оличани створили диво-камбек в матчі з клубом православних батюшок «Покров». Отже суперники були зовсім не проти того, щоб розвинути свій успіх і продовжити позитивно вирішувати турнірні завдання. Гра на початку носила позиційний і розвідувальний характер, але ближче під завісу тайму команди розігралися, розігрілися і першими успіху добилися «пекарі» - відзначився Юрій Шаула. Оличани вже за хвилину гарно прокомбінували і замкнув атакуючий візерунок Дмитро Петров. Гольову перестрілку знову ж таки продовжили теремнівці – м’яч на свій рахунок записав Олександр Шипер. «Будівельники» змогли організувати штурм воріт опонентів перед перепочинком, але втілити цей натиск в гол не змогли. В другому таймі вже на перших хвилинах «Теремно» щонайменше двічі мало забивати, але відчайдушна гра юнаків з Олики, завадила «хлібопікам» піти у відрив. Слід згадати і той факт, що оличани традиційно сильно проводили другу частину гри і вже не раз в попередніх турах зводили здавалося б безнадійні матчі як мінімум до нічиєї. Тим не менш теремнівці зуміли відірватися на два м’ячі (гол забив Назар Лич). Остання п’ятихвилинка якраз могла  стати черговим камбеком для «будівельників», але Дмитро Петров в ситуації, коли потрібно було забивати зі стовідсотковим результатом дивом не потрапив у ворота. На допомогу прийшов стандарт у вигляді кутового і автогол від «Теремно». Знову оличани повернули інтригу і просто вже було цікаво, чи зможуть вони і цього разу врятувати матч. Найкращою нагодою був вихід «три в одного» за хвилину до кінця, проте гравцям не вистачило професійності для того, щоб завершити цю нагоду бодай ударом. Отже цього разу перемога «Теремно» - 3:2.

Кращі гравці: Юрій Шаула – Дмитро Петров