3: 11

Гайда Яна/Голоскоков Дмитро

Крайній тур цього року звів колективи з різних полюсів турнірної таблиці, минулого туру господарі програли футзалістам з FC «KaDar-Міщани», а гості з мінімальним рахунком 3:2 обіграли «Луцьк-Центр» маючи стовідсотковий показник у турнірній таблиці. Вже з перших секунд було видно, що «зелено-білі» налаштовані дати бій грізному опоненту проводячи гострі контр-випади, і на третій хвилині досвідчений Олександр Ващук вискочив віч-на-віч з голкіпером, але переграти Тараса Яковлюка йому так і не вдалось. Ближче до середини першої половини гості потроху приборкували ініціативу у свої ноги, і провели низку небезпечних атак, але «шкіряний» вперто не хотів перетинати лінію воріт. На шостій хвилині продемонстрував свої індивідуальні дії та зарядив свою «гармату» Василь Лойко, але мяч просвистів повз воріт, а ось за хвилину з другої спроби Василь все таки заколотив під поперечку прекрасний гол та запалив на табло 0:1. На досягнутому гості не зупинились і надалі продовжували облаву біля воріт суперника: на десятій хвилині ключова фігура поєдинку Василь Лойко віддав на дальню Дмитру Бондарчуку, але тому забракло майстерності переправити мяч у сітку, через хвилину збільшити рахунок міг Максим Борщевич, але його удар прийняла на себе поперечина, а на дванадцятій хвилині Максим Якимов втік у відрив та віддав точну передачу на Василя Лойка, який збільшує перевагу своєї команди, а на власний рахунок записує «дубль». Ще одна чудова нагода для взяття воріт була на останній хвилині тайму у Вадима Іванюка, але поперечка завадила «кулястому» перетнути лінію воріт. За переваги гостей у два мячі колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась на зустрічних курсах і голи не заставили себе чекати: вже на першій хвилині команди обмінялись швидкими голами, спочатку класно зльоту пробив Олександр Устимчук і від штанги забиває класний гол скоротивши рахунок до мінімуму, але Вадим Іванюк знову робить гандикап для своєї команди у два мячі елегантно перекинувши голкіпера. Після пропущеного господарі ніби опустили руки, чим і скористався «Vadrus»: надалі посипався «гольовий град» на сімнадцятій хвилині своє імя у протокол матчу вписав Ігор Соломко зробивши рахунок 1:4, через дві хвилини відбувся шедевральний гол коли капітан гостей Олег Демчук дотепно віддав передачу пятою на Василя Лойка, який оформляє «хет-трик», і за мить Андрій Кальчик збільшує перевагу до пяти голів. На двадцять першій хвилині свій гарматний постріл продемонстрував Максим Якимов пробивши в ближній кут не залишив жодного шансу для кіпера, а його одноклубник Максим Борщевич запалює на табло 1:8. На останніх двох хвилинах матчу колективи примудрились ще забити пять голів: голкіпер гостей Богдан Матюк «псіханув» і побіг показувати свою майстерність, обігравши двох опонентів він наніс удар з яким не зумів справитись його візаві, за мить Олександр Устимчук забиває свій «дубль» та скорочує рахунок, а на останній хвилині арбітри призначили шестиметровий удар, який вміло реалізував Валерій Худов зробивши рахунок 3:9. Ще зуміли відзначитись Андрій Кальчик, який оформив «дубль», та остаточну крапку у зустрічі поставив Тимофій Павлович. Ця перемога вивела «білих» на перший щабель у турнірній таблиці, де команда з стовідсотковим показником додала своє імя до АСК «Забороль», «Пірванче» та «Akcent», які також у цьому сезоні ще не втратили жодного залікового балу.

Кращі гравці: Олександр Устимчук – Василь Лойко