4: 3

Гайда Яна/Голоскоков Дмитро

У кінцевому турі цього року у регулярці зустрілись колективи з нижньої частини турнірної таблиці і тому ця гра, як то кажуть була за «шість» очок. В минулому турі обидві команди потерпіли поразки, господарі з мінімальним рахунком 3:2 від «ВудЕкоБуд-2», а гості лідеру АСК «Забороль» 7:4. З перших секунд поєдинку було видно, що команди пристрілюються і ніхто не хотів відкриватись, тому тотальний контроль мяча та багато боротьби у центрі майданчика. Але на третій хвилині підопічні Дмитра Голоскокова провели чудову комбінацію, яка увінчалась успіхом, капітан команди Павло Шматюк віддав на Павла Видрича, який з гострого кута неймовірним ударом відправив «шкіряного» у сітку воріт та запалив на табло 1:0. У рахунку господарі вели не довго, за хвилину Сергій Бирук своїм ударом за допомоги рикошету встановив паритет у зустрічі. Ну а в середині тайму стався курйозний момент: голкіпер гостей Богдан Сокол, як справжній «мужик» зіграв «феєр-плей» признавшись, що від нього мяч покинув межі поля, і після розіграшу кутового Кирил Шпаковський виводить господарів вперед. Час швидко плинув, а на табло майоріло 2:1, цей рахунок влаштовував «синіх», адже вразі перемоги вони обходили своїх опонентів у турнірній таблиці. На останній хвилині тайму чудову нагоду збільшити рахунок міг Павло Видрич, але після його удару «кулястий» попав у поперечку воріт. За мінімальної переваги господарів колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, і на пятнадцятій хвилині знову гольовий момент мали господарі, коли Павло Шматюк вийшов віч-на-віч з голкіпером, але переграти його так і не зумів. Чудовий контроль мяча демонстрували футзалісти «Покров» не даючи змоги гостям відновити рівновагу у поєдинку, але на двадцять третій хвилині «помаранчеві» провели гостру комбінацію, але після удару Олександра Гудемчука мяч просвистів над поперечиною, а за мить свою відповідь дали господарі коли Кирил Шпаковський збільшив перевагу своєї команди до двох мячів, а на власний рахунок записує «дубль». Як і в першій половині гості зуміли швидко відквитати один гол стараннями Олександра Гудемчука, який своїм потужним ударом у дальній кут навіть зумів прорвати сітку воріт. За дві хвилини до кінця поєдинку гості кинули всі сили аби врятувати матч почавши грати з пятим польовим, і побачивши це тренер господарів Дмитро Голоскоков відразу взяв тайм-аут, надавши своїм підопічним правильні вказівки. І це відразу дало свої плоди, енергійний Кирил Шпаковський зловив на обрізці свого опонента та відправив мяч у порожні ворота, оформивши «хет-трик» у поєдинку. На останній хвилині матчу гра з пятим допомогла скоротити рахунок до мінімального, знову у гостей відзначається Олександр Гудемчук записавши у свій актив «дубль», але за три секунди до кінця поєдинку саме Олександр Гудемчук міг стати героєм цього протистояння, але з останній сил у підкаті на дальній він не зміг переправити мяч у сітку воріт. Фінальний свисток арбітра сповістив про мінімальну бойову перемогу господарів, які добавляють три залікові бали у турнірну таблицю, та з гарним настроєм йдуть на новорічну перерву.

Кращі гравці: Кирил Шпаковський – Олександр Гудемчук