3: 4

Гайда Яна/Гетьман Василь

Після перших 4-ох турів обидві команди розташувались внизу турнірної таблиці 3-ої ліги. Команда, яка раніше представляла Рожищенський район, ще не відчувала смаку перемог в нинішньому розіграші, а непоступлива команда підшипникового заводу в першому турі здобула 3 очки, а в трьох наступних матчах, незважаючи на вперту боротьбу з усіма суперниками очкових здобутків більше не завоювала. Вже на 2-ій хв зустрічі гравець гостей Павло Адамський ефектно прийняв м’яч на груди та пробив зльоту з розвороту, кіпер ніби вже приборкав «круглястого», але той по-зрадницьки прошмигнув йому поміж ніг і закотився з сітку. Згодом все та ж десятка Фенікса міг оформити дубль, але на цей раз Олександр Поліщук виручив свою команду, зреагувавши на удар з близької відстані, а коли він вже був безсилий, то з другої спроби нападнику невдалось його перекинути і м’яч полетів на кутовий. В другій половині першого тайму свої моменти почали створювати переспівчани. Так на 9-ій хв після чудової передачі Максима Відрінського Ярославу Савчуку залишалось лише вразити порожні ворота, але нападник схибив, втративши рівновагу під час завершального удару. Ще за хвилину небезпечний удар зі штрафного вдався Олександру Романюку, але з ним ефектно справився Андрій Мурашко. За пів хвилини до закінчення першого тайму команда в чорному заробила п’ятий фол, і знову потужний удар десятки жовтих, і не менш ефектний сейв воротаря Фенікса. І все ж на парерву команди пішли за нічийного рахунку – гравець команди ДПЗ завадив кіперу швидко ввести м’яч, за що був призначений дабл-пенальті і на цей раз Олександр Романюк впевнено реалізував свій шанс. Друга половина зустрічі розпочалась з затяжної атаки господарів, яка закінчилась кутовим, після розіграшу якого, небезпечний простріл біля власних воріт, прикрим автоголом, замкнув Дмитро Пітальов. Проте за якихось дві хвилини Павло Адамський своєю впертістю заслужено, поборовшись до кінця забиває два м’ячі у ворота господарів і вдруге у матчі виводить «гепезовців» вперед. Але за дві з половиною хвилини до закінчення зустрічі футзалісти Юності в красивій атаці зрівнюють рахунок – Андрій Случик на мить випередив воротаря і ударом головою забив гол. І все ж рівновазі в цій зустрічі не судилося відбутись, так як ще за хвилину після блискавичного розіграшу і чудового асисту Володимира Стояновича кращий голеадор Фенікса в цій зустрічі оформив покер і підсумував кінцеві 4:3 на користь своєї команди.

Кращі гравці: Павло Адамський - Олександр Романюк