:
1

Дмитрук Андрій, Котельчук Ігор, Літвінчук Леонід

Гайда Я./ Лисиця Н.

Обидві команди із непоганими очковим доробком підійшли до заключного поєдинку групового етапу. Дещо затяжна «розвідка» завершилася блискавичним обміном «уколами» на п’ятій хвилині. Буквально за декілька секунд рахунок із «0:0» перетворився на «1:1». А ще за неповних дві хвилин Іван Костюк вивів «Пірванче» вперед. З таким рахунком команди й пішли відпочивати. Середина другого тайму виявилася чи не найцікавішою в звітному матчі. Спочатку номінальні господарі вирвалися вперед, але «Akcent» зусиллями Андрія Янка та Василя Фібіча зрівняли рахунок. «Роковим» стала для гостей гра у «п’ятого» польового. Одразу тричі представники Горохівщини влучили у незахищені ворота. Як наслідок – переконлива перемога.

Кращі гравці: Васільєв Максим – Фібіч Василь