5: 1

Журибіда Віктор/Корпош Руслан

Лідерів Шостої ліги (перед стартом це була перша і четверта команда ліги) серйозно підтиснули конкуренти, адже ФК Мильськ свій матч виграв. Більше того основна рушійна сила Гандикапу Олександр Хамула на тренуванні отримав серйозну травму та розпочав довгий реабілітаційний період відновлення. У ФК «Раті» з’явився і шанс перемогти, і шанс очолити турнірну таблицю у парі з Мильськом. Проте біло-сині впевнено вели гру за себе і свого капітана і вже до шостої хвилини Володимир Ярема, Олексій Цимбала та Андрій Булавчук запалили на табло 3:0 на свою користь. Червоні явно були ошелешені стартовими хвилинами і ще довго відходили від ударного спурту суперника. За хвилину до завершення Валерій Мартинюку таки вдалося розмочити надійного досі Василя Годуна – 3:1.

Після перерви ситуація майже не змінилася: червоні атакують, а забивають біло-сині. Володимир Ярема чудовим ударом з лету збільшує гандикап «Гандикапу» - 4:1. А на останніх секундах Павлюк Василь зумів вразити порожні ворота опонентів – 5:1.  Впевнена перемога лідера Шостої ліги.

Кращі гравці: Годун Василь – Мартинюк Валерій