3: 1

Корпош Марія/Гетьман Василь

У звітному поєдинку зустрілись команди, які вирішують зовсім протилежні задачі в поточному розіграші регулярки. В той час, коли ківерецький Локомотив ще не здобував залікових балів в нинішньому чемпіонаті, то команда з Топільного веде напружену боротьбу за медалі, яка в цьогорічній вищій лізі є чи не найцікавішою серед усіх 8-ми «дивізонів». Команди між собою зустрічались в очній дуелі лише один раз у минулому чемпіонаті, той матч закінчився перемогою команди з Рожищенського району. Жвавий початок у виконанні обох команд і вже на 3-ій хв індивідуальні дії Дмитра Дмитрука схиляють терези в цьому двобої на користь господарів. На 10-ій хв все той же 17-ий номер блакитних вдало прийняв м’яч після розіграшу з ауту, майстерно прикрив його корпусом, красиво розвернувся та чітко пробив без шансів для воротаря залізничників Дмитра Гапонюка. Після перерви активніше заграли номінальні гості, вони непогано комбінували, проводили швидкі розіграші, після яких топільчани не завжди встигали за своїми опонентами, тому часто фолили. На 21-ій хв зустрічі кіпер господарів Андрій Бльох лише ціною жовтої картки на свою адресу перервав небезпечну контратаку салатово-чорних. Ще більше інтрига в зустрічі загострилась в останні 2,5 хв, після того як прикрий автогол Василя Присяжнюка зробив різницю в рахунку мінімальною. Команда Юрія Ващука відчула запах перших залікових очків і почала атакувати з 5-им польовим, але вже за хвилину досвідчений Олег Кодлубай наказує гостей за помилку під час атаки і зі своєї половини майданчика влучає у порожні ворота, встановивши фінальний рахунок 3:1.

Кращі гравці: Дмитро Дмитрук - Юрій Чепура