1: 3

Глухенька Л./Голоскоков Д.

На різдвяні канікули суперники йшли з різним настроєм, адже якщо «Вілії» вдалося в матчі з «Вишковом» здобути необхідних три очки, щоби відштовхнутися від дна турнірної таблиці, то «Надія», мабуть, розчарована втратою двох балів в грі проти «Угринова» (пропущений «дабл» за вісім секунд до кінця матчу призвів до нічиєї). Отже, за даними турнірної таблиці в аграрному дербі «Вілія» була в статусі лідера, а «Надія» в статусі андердога, але це, звичайно, лише в цифрах – щільність в розподілі місць та рівність підготовки команд обіцяла неабияку інтригу! Якби там не було, а перший гол на свій рахунок записав саме гравець «Вілії» Ігор Прудніков. Виглядало на те, що коршівчани маючи достатньо гравців на заміні, отримали завдання постійно пресингувати суперника, аж допоки втома не змусить «Надію» капітулювати – поряд з президентом клубу на лаві запасних перебував лише один гравець. Попри все хорівчани темп витримували і лише стійка воріт врятувала опонентів після удару Владислава Сардаківського. Після такого «фейлу» спрацювало правило гри «не забиваєш ти - заб’ють тобі», і Роман Петрук це правило підтвердив. Його за хвилину підтримав Микола Мельник і відрив у три м’ячі примушував задуматися чи відновиться інтрига в матчі. В другому таймі гравці «Вілії» продовжували не давати «дихати» гравцям «Надії», а відтак доводилося витрачати багато сил на вихід з-під пресингу і якщо для коршівчан помінятися не було проблемою, то у «Надії» в цьому плані надії не було. Тим не менш без гола підопічні Віктора Ревка з майданчика не йдуть і взяття воріт на свій рахунок записав Віктор Чумак. Час спливав, «Надія» атакувала, але удари по воротах не зараховуються, як удари в боксі. На табло вперто горів рахунок 3:1 на користь «Вілії» і саме такий рахунок був зафіксований остаточно в протоколі матчу.

Кращі гравці:  Віктор Чумак – Ігор Прудніков