5: 3

Глухенька Ліза/Голоскоков Дмитро

Матч за «шість очок», центральна гра туру, хто стане чемпіоном «регулярки»? Якби по «адреналіну» бігали хлопчаки, що розносять газети про четверту лігу волинського футзалу, то мабуть, саме такі заголовки вони б вигукували стосовно цієї зустрічі. Адже звитяга давала б гарантію (щоправда ще не стовідсоткову) на те, що «золото» ліги дістанеться переможцю! В попередньому турі «Вадрус» мав змогу перепочити: на жаль, самобутня команда «Ярд» припинила участь в змаганнях і невідомо чи було це позитивом, адже все ж таки гравцям краще перебувати у тонусі. А от футзалісти з «Вишкова» переконливо переграли «взуттєвиків» з «Кадару» і були налаштовані повторити це і з «взуттєвиками» «Вадрусу».Рівні команди від початку демонстрували рівну гру – важко було комусь надати перевагу, можливо дещо більше стандартів на половині «Вишкова» розігрував «Вадрус». Незважаючи на доволі велику кількість таких моментів, гол у «взуттєвиків» вдався не зовсім стандартний: довжелезну передачу від Василя Лойка в одне торкання перевів у ворота Олег Демчук. Сам Василь відзначився за хвилину, у фірмовій манері, потужним пострілом він прошив воротаря і збільшив відрив своєї команди до двох м’ячів. А от стандарт допоміг якраз «Вишкову» - розіграний аут замкнув Андрій Лобанов. А в наступному епізоді більш розторопнішим був Віталій Кулай, нічия 2:2 горіло на табло, коли команди пішли на перепочинок. По перерві вже на перших хвилинах «Вадрус» міг вийти вперед, але за лучан зіграла поперечина воріт. Матч поступово котився до завершення, але стрімку атаку на двох розіграли Андрій Лобанов та Віталій Кулай і Віталій оформив дубль. Як часто буває останні хвилини були найнапруженішими: п’ять фолів у «Вишкова», підключення до атак воротаря «Вадрусу», відчайдушні атаки та контратаки. Щоправда саме помилка під час гри з п’ятим дозволила Дмитру Білічу «накрутити» всіх і відправити м’яч у ворота. За хвилину до сирени Василь Лойко за допомогою «даблу» повернув надію «Вадрусу», але герой дня Віталій Кулай оформив хет-трик і зняв питання про переможця цього матчу. Отже, здається в четвертій лізі «король помер, хай живе, король!»

Кращі гравці: Віталій Кулай – Василь Лойко