1: 3

Журибіда Віктор/Корпош Руслан

Розпочинали сезон обидві команди із однаковою ціллю – бути вище у Суперлізі. Проте у сьомому турі на ці клуби чекали інші завдання. Для підопічних Андрія Гуменюка це відчайдушна спроба потрапити у плей-офф, адже у команди лише чотири бали і конкуренти можуть втекти на недосяжну відстань (у найближчих команд по вісім). У гравців поважних на кону була мета потрапляння у призову трійку, в разі втрати очок когось із конкурентів. Тому ця гра ставала ключовою у багатьох питаннях.

Із перших хвилин гра пішла на зустрічних курсах, обидва колективи бажали перемоги. Вже на третій хвилині після падіння гравця «Динамо» арбітри показали грати і динамівці не виключилися, а допрацювали до кінця: Володимир Чайка зумів прошити голкіпера «Респекта» – 0:1. До кінця тайму на полі точилася сумбурна обстановка. ЇЇ розрядив Ігор Савич на 11 хвилині проштовхнувши круглого поміж ніг голкіперу – 1:1. Так гра підійшла до перерви. Зі страту другого тайму на майданчику практично нічого не змінилося, атакували то одні то інші, але звичної гостроти не вистачало. І коли вже всі втратили пильність Роман Москвич на 23-й хвилині не довго думаючи пробив та поцілив у верхній кут воріт Андрія Ткачука – 1:2. А за хвилину Микола Казмірук чудовим пасом вивів партнера на ударну позицію і Олександр Курінов красиво перекинув голкіпера – 1:3. Гра з п’ятим польовим результату не дала: «Динамо» святкує перемогу. Цікава гра, проте для динамівців це може і стати початком шляху до порятунком, а може і ні.

Кращі гравці: Ігор Савич – Москвич Роман