6: 2

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Сусіди по турнірній таблиці зустрілись у сьомому турі серед команд другої ліги волинського футзалу. Обидві команди міцно закріпили свої позиції у середині, посідаючи відповідно шосту та п’яту сходинки. Тож на перемогу у сьогоднішньому матчі розраховували обидві команди. «Крошу» першими наважились на загострення ситуації біля чужих воріт і уже на 2 хв отримали право на пробиття штрафного метрів з восьми. Удар виявився не зовсім вдалим, і м’яч пролетів повз стійку воріт суперника. «Арсенал» миттєво організовує свою атаку, але тут уже захист блокує політ м’яча заздалегідь до воріт. В подальшому при підготовці своїх атак «Арсенал» більше комбінує, «Крошу» ж намагається атакувати у більш швидкій манері. Зачасту обидва суперники помиляються під час завершальних передач для подальшої атаки воріт, і не дозволяє їм це робити, в першу чергу, пресинг з боку захисту. Та все ж остання третина тайму виявилась напрочуд результативною, аніж перші десять хвилин. На 10 хв і 11 хв голами обмінялися Тарас Потоцький та Олександр Скопик. А під завісу 14 хв «Крошу» вперед виводить Назарій Стебельський.

Початок другого тайму знову результативний. Тут більш впевнено почуваються футзалісти номінальних господарів. І на 17 хв рахунок уже 5:1 на їх користь. У воротах «Арсенала» «розписався» Олег Бурець та двічі Назарій Стебельський. На 12 хв «Арсенал» бере тайм-аут і робить ставку на гру з п’ятьма польовими гравцями. Територіальна перевага «Арсенала» у забитий гол втілюється лише через чотири хвилини – гол на рахунку Романа Ващука. Послідуючі атаки гостей успіху до завершення гри так і не досягли. Більше того, ліквідувавши атаку суперника, воротар «Крошу» Сергій Ціхоцький на 28 хв вдало направляє м’яч у пусті ворота свого візаві. Тож перемога «Крошу» дозволяє їм обійти свого суперника у турнірній таблиці.

Кращі гравці: Назарій Стебельський - Олександр Скопик