0: 3

Журибіда Віктор/Гетьман Василь

Футзальний вікенд 7-го туру на паркеті завершували представники Вищої ліги. В першому двобої зустрілись ківерцівський Локомотив та луцький  Neris-Авангард, суперники добре знайомі один одному. Залізничники в останнє перемагали своїх опонентів в сезоні 2018/2019, а в двох останніх чемпіонатах авангардівці перемагали своїх візаві. Впевненіше вони розпочали і цей матч і вже на 4-ій хв після передачі Максима Крама Андрій Ковальчук майстерно хитнув захисника ківерчан і пробив точно у верхній кут. Кіпер господарів Дмитро Гапонюк не бачив момент удару, тому не встиг зреагувати на політ м’яча. Надалі господарі трохи вирівняли гру і теж створили кілька непоганих гольових моментів, але м’яч вперто не влітав у ворота Nerisа, так як впевнено діяв у рамці їх кіпер Віталій Захарчук, а одного разу коли він був безсилий на допомогу прийшов каркас воріт. Щойно розпочався другий тайм і вже в першій своїй атаці Олександр Міх після своєчасної розрізаючої передачі Дмитра Дігалевича знімає павутину з правої дев’ятки воріт салатово-чорних. Після цього команда з 40-го кварталу свідомо відійшла в оборону і почала грати 2-им номером, на контратаках. А залізничникам і надалі не щастило з взяттям воріт суперника. В середині другого тайму м’яч вже майже влітав у порожні ворота, так як перший номер авангардівців після сейву не встиг зайняти своє місце в рамці, але на шляху «selecta» намалювалась поперечка воріт. За 5 хв до закінчення матчу Юрій Ващук взяв тайм-аут для своєї команди, після якого Локомотив почав грати з 5-им польовим. Роль 5-го атакуючого в його команді виконував сам воротар Дмитро Гапонюк, але вже в одному з перших атакувальних розіграшів він чуть забарився на прийому передачі, пішов в невдалий обіграш суперника і в результаті Дмитро Дігалевич забиває в порожні ворота встановивши кінцевий рахунок у зустрічі 3:0 на користь біло-чорних.

Кращі гравці: Чепура Юрій - Захарчук Віталій