3: 1

Трофімчук Р. / Притулюк Д.

«Авангард» виборов  чемпіонство в Регулярній першості Волині у Другій лізі за тур до закінчення.  Здобувши перемогу над «ФК Зимне» з рахунком 3:1. З самого початку зустрічі команда в білій формі почала доводити що лідером Регулярки вона стала не спроста. Вже на третій хвилині матчу Михайло Боднар розмочив рахунок замкнувши комбінацію влучним ударом. Ще за кілька хвилин Микола Музика, якого визнали кращим гравцем  зустрічі зумів ще двічі розписатись у воротах суперника. Одного разу навіть ледь не розірвавши сітку воріт за спиною голкіпера команди суперника. «Зимне» поганою командою назвати можна, але в цей вечір фортуна була не на їхньому боці. Здавалось що не залишилось такого місця на рамці воріт «сорокового» куди не влучив м’яч.

По перерві гра була не менш інтригуюча. Команди почали грати у відкритий футзал, а після пропущеного сороковим чорно-сині могли навіть вибороти нічию, але одного разу не влучили у ворота, за кілька секунд облущили останню фарбу на стійці воріт.