2: 1

Журибіда Віктор/Гетьман Василь

За неповний календарний рік це була вже сьома зустріч між собою вище вказаних команд. В минулій регулярці команда з Олики здобула перемогу, а потім ще двічі перемогла агроматівців у матчах плей-офф Вищої ліги. Ще тричі команди зустрічались восени минулого року, спочатку на «Ярмарці футзалу» будівельники знову тріумфували, а от дві зустрічі команд на «Агромат cup 2021» завершились нічийними результатами 0:0 та 1:1. При чому в плей-офф цього турніру в серії пенальті агроматівці перемогли. Після шести попередніх турів команди знаходились поряд у турнірній таблиці, агроматівці на 2 очка відставали від своїх суперників, а тому результат цієї зустрічі був надважливим для обох команд. На 3-ій хв зустрічі потужним ударом з метрів 12-ти Андрій Шокало відкриває рахунок, м’яч влетів у правий від Валентина Рижука нижній кут воріт. Більш зіграними та організованими виглядали гості в першому таймі, але гра всеодно була досить конкурентна, немало нагод щоб відзначитись створюють і номінальні господарі. Проте більше забитих м’ячів у першому таймі не було. Дзеркальний початок другого тайму – на тій самій 3-ій хв в тіж самі ворота, приблизно з тієї ж самої позиції і точнісінько в той же правий від воротаря нижній кут воріт забиває Олександр Мартинюк і зрівнює рахунок у матчі. Весь другий тайм проходив в жорсткій боротьбі, емоції на майданчику зашкалювали і ніхто не хотів поступатись і все йшло до бойової нічиї, але все ж розв’язка сталась на останній хвилині зустрічі. Малинові сфолили на своїй половині, а зелено-чорні майстерно розіграли штрафний, Максим Сасовський відпасував на Дениса Козловського і той впритул розстріляв Ігоря Неділька.

2:1 важка перемога Агромату, яка ще більше загострює боротьбу за чемпіонство у Вищій лізі.

Кращі гравці: Мартинюк Олександр - Шахраюк Олег