6: 3

Журибіда Віктор/Гетьман Василь

Обидві команди входять до чинної шістки колективів, що ведуть напружену боротьбу за чемпіонство у вищці. В минулому сезоні у двох протистояннях між собою команди почергово здобули по перемозі. Звітна зустріч розпочалась з обопільних атак у високому темпі і вже на 2-ій хв гості відкрили рахунок – забитим голом відзначився Дмитро Дмитрук, який першим відреагував на сейв Олександра Антипенкова та добив м’яч у сітку воріт. Вже за кілька хвилин Андрій Скакун гарно і незручно для воротаря блакитних пробив низом та зрівняв рахунок. А за кілька хвилин господарі заробили перший фол, який став для них катастрофічним, так як Вадим Шутовський прямим ударом в стилі «Лео Мессі» як цукерку поклав кругленького у верхній кут, 1-ий номер кумів був безсилий від цього щедевру. До перерви команди мали ще чимало гольових нагод, але відзначитись забитими голами в першому таймі більше нікому не вдалось. Вже на 1-ій хв другого тайму Андрій Скакун обіграв в центрі майданчика Андрія Сасовського, вийшов на ударну позицію і невідпорно пробив у дальній кут воріт, проте гостей виручила стійка воріт. Більш зарядженими на перемогу вийшли на майданчик футзалісти Кум і Ко і дуже швидко їх настирливість та бойовий настрій приносить свої плоди. За якихось 2 хв Валентин Кривицький оформляє дубль, а згодом і Дмитро Стоянович на тій же хвилині потужним ударом здалеку робить рахунок 4:2 на користь зелених. Гостям нічого не залишалось робити, як йти вперед і вже за хвилину вони відновлюють інтригу, після того як Василь Присяжнюк в підкаті добив м’яч у сітку. Зустріч продовжилась в запеклій та нервовій боротьбі, і дуже швидко Дмитро Стоянович красиво поцілив у верхній кут воріт Андрія Бльоха. Останні 5 хв зустрічі гості почали грати з п’ятим польовим гравцем, але куми дуже чітко та впевнено діяли в обороні. А за хвилину до кінця зустрічі 15-ий номер луцької команди вдало використовує помилку гостей в атаці і зі своєї половини перекидає кіпера, оформляє власний хет-трик і встановлює підсумкові 6:3 у цьому матчі. Важка, але впевнена перемога Кум і Ко.

Кращі гравці: Стоянович Дмитро - Шутовський Вадим