5: 1

Журибіда Віктор/Кузнєцов Дмитро

За  2 тури до фінішу Вищої ліги дві команди набрали рівну кількість очок, при чому обидві знаходились зверху турнірної таблиці, тому перемога в звітній зустрічі відкривала прямий шлях до медалей, а можливо й чемпіонства. Команди добре знайомі одна з одною, в минулому розіграші регулярки лучани поступились команді з Топільного з рахунком 1:3, тому мали намір реваншуватись в цьогорічній першості. Швидка активна гра у високому темпі, суперники почергово відповідали атакою на атаку, але перші 5 хвилин на табло арени «Спорт» нудьгували два нулики. Та тільки почався відлік 6-ої хвилини зустрічі, як у господарів проходить блискавична контр-атака, в ендшпілі якої Максим Кухта чудовим пасом знайшов Богдана Гринчука і той ударом під поперечку відкриває рахунок. За якихось 3 хвилини той самий №17 біло-чорних після сольного рейду технічним ударом низом, на цей раз з іншого флангу, влучив у дальній кут воріт – чим оформив свій дубль вже в дебюті зустрічі. Гості розпочинають з центру і за якусь мить розмочують ворота Віталія Захарчука, це Вадим Шутовський замкнув простріл Дмитра Дмитрука. Проте не проходить і хвилина, як автор дублю записує до свого активу ювелірний асист, після якого Максиму Краму залишалось лише підставити ногу на лінії воріт. До перерви результативними діями команди більше не відзначались, а тому рахунок – дзеркальне відображення минулорічного матчу, був закономірним.

На початку другого тайму Олександр Міх, знову ж таки з гострого кута знайшов шпарину в воротах Андрія Бльоха і ще більше розвинув успіх лучан у цьому двобої. Нічого не клеїлось в нападі у гостей, тому вони взяли тайм-аут і за 9 хв до закінчення матчу почали грати з 5-им польовим. Топільчани більше позиційно атакували, більше володіли територією та м’ячем, проте справжньої гостроти біля воріт Nerisa не створювали. Більше того, після обрізки блакитних в атаці Дмитро Дігалевич зі своєї половини майданчика влучив у порожні ворота. Переконливіший футзал продемонструвала команда з Луцька, а тому впевнено здобута перемога з рахунком 5:1 і стратегічні 16 залікових балів перед останнім туром.

Кращі гравці: Гринчук Богдан - Сасовський Андрій