8: 4

Журибіда Віктор/Гетьман Василь

Торпедівці підійшли до очного протистояння з екологічними будівельниками в ранзі одноосібного лідера, хоча кількість потенційних переслідувачів у них за 2 тури до фінішу вишки така, що й не позаздриш. Одним із цих переслідувачів і були підопічні Руслана Корпоша, який не мав змоги бути присутнім на принциповій зустрічі. Це лише друга зустріч цих команд в офіційних турнірах, в минулому сезоні колектив з Олики святкував мінімальну перемогу 2:1. З перших хвилин на паркеті вмикаються максимальні швидкості і точиться напружена боротьба. Господарям більше вдається комбінаційна гра, і вже на 5-ій хв Андрій Шокало виводить на побачення з кіпером Олега Шахраюка і останній не хибить, чітко реалізувавши свій шанс. Всередині першого тайму Тимофій Денисюк вдало зіграв у стіночку з захисником суперників і чітко поцілив у верхній кут воріт Владислава Хом’яка. Ще за якусь мить щедевр від автора першого забитого голу, який підстеріг захисника гостей, випередив його, після чого технічно перекинув кіпера, котрий вийшов на перехоплення та поклав select в рамку. Лише після третього пропущеного м’яча прокинулись копачівці і майже одразу Дмитро Рожко ефектним ударом розмочує ворота Ігоря Неділька. Рахунок змушував гостей і далі атакувати, що й вони безуспішно робили, але прогавили чудову контратаку малинових, яку розігнав прудконогий Тимофій Денисюк, а завершував технічним ударом у дальній кут Дмитро Кутецький. Потужний початок другого тайму від підопічних Анатолія Мищука – видно продуктивною була розмова в перерві матчу. Гості перехоплюють ініціативу і дуже скоро Юрій Мельничук після чудової передачі Дмитра Мельниченка скорочує рахунок. Але пропущений м’яч розізлив господарів, які на протязі хвилини відповідають двома забитими м’ячами, свого нестримного сьогодні в атаці, гравця під номером 11, який між цими голами встиг отримати ще й попередження від арбітра зустрічі. Після цього Олег Шахраюк віддячив за асист в першому таймі Андрію Шокалу і видав філігранний пас партнеру, який забивав уже, по суті, в порожні ворота. Не фартить сьогодні торпедівцям в атаці, розладилась командна дисципліна, а будівельники і далі феєрять на майданчику. В кінцівці протистояння  хет-триком відзначився ще й лідер команди Олег Шахраюк, а в торпедівців свій хет-трик оформив кращий в їх складі Дмитро Рожко. Перед останнім туром Вищої ліги суперники зрівнялися за кількістю залікових балів, поступаючись на одне очко команді Кум і Ко, з нетерпінням чекаємо завершального туру.

Кращі гравці: Денисюк Тимофій - Рожко Дмитро