13: 7

Ткачук Лука/Голоскоков Дмитро

Ці дві команди ще не вирішили всіх питань щодо плей-офф, і якби у футзалі дозволялося б «розписувати» очки, як це робиться в картярській грі «тисяча», то, можливо, колективи і погодилися б взяти на свій баланс по одному балу за нічию. Проте «договорняки» це не про нас! Обидва клуби були налаштовані на безкомпромісну боротьбу, перемога в якій гарантувала б продовження сезону! Олександрові Ващуку вистачило півхвилини «чистого» часу на те, щоб відкрити рахунок: грамотна пауза біля воріт, прибирання воротаря на замасі, перекидка у ворота і гол. Приблизно в такому ж ключі відповіла і «Надія» - відзначився Владислав Сардаківський. Гольову зливу продовжив той таки Владислав, відповів зі сторони «Колосу» Юрій Перстенюк, потім він же дублем вивів вперед «ветеранів», а надалі футзальна «погода» дещо стабілізувалася. Хіба що два стовідсоткові нереалізовані моменти з двох сторін порушили рівновагу: у «Колоса» воротар зумів дотягнутися і вибити м’яч, а за «Надію» зіграла стійка. Остаточно баланс першого тайму своїм голом зруйнував Олександр Ващук – «ветерани» зуміли відірватися на два м’ячі! А після того, як той же таки Олександр оформив хет-трик, здалося, що інтрига матчу вмерла. Проте «Надія» ніколи не втрачає надію і Владислав Полетій дещо виправив ситуацію ще до перерви. А потім за гру рукою з позбавленням можливості забити гол, було видалено Валерія Худова і ківерчани залишилися без замін, і з пропущеним пенальті. Хет-трик Сардаківського за дві секунди до перерви відновив статус-кво, і командам було про що розмірковувати на відпочинку.

Після перерви відновилася гольова перестрілка – знову першими вперед вийшли підопічні Віктора Ревка – відзначився Назар Хомюк. Зрівняти рахунок міг Юрій Перстенюк, але дотягнутися до м’яча завадила втома. А от Владислав Сардаківський свій шанс не змарнував і тепер у відриві опинилася «Надія». Віддзеркалив ситуацію першого тайму для хорівчан Владислав Полетій, а ось чи зможуть ківерчани повернутися у гру без Худова, було під питанням… Підключення до атак воротаря «Колоса» було в цілому непоганим – гострота з’являлася, але цього було замало – ще два голи поспіль створили п’ятим’ячевий гандикап для «Надії», а п’ять хвилин до фінальної сирени гарантували перемогу хоріським футзалістам. Ще п’ять голів на різний смак, в різні ворота принципово ситуацію не змінили – 13:7 на користь «Надії».

Кращі гравці: Владислав Сардаківський – Олександр Ващук