5: 2

Гоза Руслан/Журибіда Віктор

Примарні шанси продовжити боротьбу за плей-оф у п’ятій лізі залишались у аутсайдера з Гіркої Полонки. «Покров» же в разі перемоги гарантував собі участь у плей-оф. Відкладати у «довгу скриньку» перемогу своєї команди не став Павло Шматюк, і на першій хвилині «церковники» уже попереду 1:0. Для підтримки темпу гри своєї команди Дмитро Голоскоков застосовує часті зміни четвірками. Гірка Полонка грає другим номером і до атак не поспішає – гра цієї команди побудована від оборони. Футзалісти «Покрова» такою тактикою суперника задоволені і перебирають ініціативу над грою до своїх ніг. До того ж великий розрив між лінією захисту і атаки у Гіркої Полонки дозволяють «церковникам» повністю контролювати середину майданчика та раз по раз створювати небезпеку біля чужих воріт. І гол не забарився. На 8 хв Сергій Ліщук подвоює перевагу своєї команди. Та цей гол лише послабив пильність підопічних Дмитра Голоскокова. Перший дзвоник пролунав на 9 хв. Обрізка у середині майданчика, і лише останній захисник блокує удар нападника полонківчан. Кінцівка ж тайму взагалі виявилась досить результативною для обох команд. Десята хвилина принесла два голи у виконанні Романа Божка і на табло уже 2:2. Та Серафим Федчук на 11 хв і Павло Чамахда на 13 хв знову забезпечують  перевагу своєї команди у два голи.

Другий тайм «Гірка Полонка» розпочинає двома ударами по воротах суперника, але «кулястий» летить значно вище воріт. Полонківці продовжують пресингувати та не дають супернику полишити власну частину майданчика. «Покров» здебільшого обороняється, але робить це дуже вдало і не дозволяє супернику серйозно загрожувати своїм воротам. Знесилена своїми атаками та розчарована певним нефартом «Гірка Полонка» наприкінці зустрічі проводить чергову атаку, яка завершується ударом у стійку воріт, після чого м’яч відскакує до Сергія Ковальчука, який і встановлює кінцевий результат 5:2 за 25 секунд до фінальної сирени.

Кращі гравці:  Сергій Ліщук - Роман Божок