3: 1

Орлов В. / Притулюк Д.

Команда «Луцьктепло» відчула смак перемоги після гри з Цуманським  «Атлетіком» та вийшла зустріч в повній бойовій готовності.  На першій хвилині матчу Едуард Макогон вже вивів «тепловиків» вперед, хоча перевага в один м’яч тривала не довго. Володимир Крупнік з команди «Сахарадо» впіймав круглого на ногу та ніби гарматним пострілом відправив його під перекладину суперника та цим самим запалив на табло одиниці. Наприкінці першого періоду після не дуже сильного удару Олександра Сосенюка, але з підлим рикошетом шкіряний знову опинився у воротах червоних.

По перерві команда в блакитній формі продовжила висіти на воротах суперника, але ніяк не могла забити. Під кінець поєдинку свою нагоду ще раз відзначитись не змарнував той же самий Олександр Сосенюк, який потужним ударом з штрафного ледь не розірвав сітку воріт у дальньому куті. Від так впевнена перемога команди «Луцьктепло» 3:1.