3: 3

Корппош Марія / Гетьман Василь

Зустріч аутсайдерів мала неабияке турнірне значення лише для команди з обласного центру, так як  ківерчани навіть у випадку перемоги лише обходили своїх супротивників у підсумковій таблиці Вищої ліги, але в омріяну "вісімку" вже не потрапляли за жодних розкладів, так як надто багато важливих очок було втрачено в ході першості. Натомість, перемога в зустрічі для РЯТІВНИКА була би дійсно рятівною, адже їх прямі конкуренти( MOJO та Прип'ять) вже здобули залікові бали в своїх дуелях кількома годинами раніше.Але вочевидь залізничники вирішили грюкнути дверима в кінцівці турніру, вони активно розпочали матч та без оглядки на власні тили ринули на ворота гостей.Рятівники грали від оборони,  але вже на 5хв. скористались вільним простором у захисті господарів та відкрили рахунок. Більше того, всередині 1-го тайму активний Дмитро Журавський виводить на ударну позицію Олександра Якимчука і "90-й"номер гостей сильним ударом низом з правого флангу атаки подвоює перевагу своєї команди. Невдалий дебют поєдинку для салатових, але слід віддати їм належне----немаючи турнірної мотивації, ківерчани продовжували грати в свою гру, шукаючи шляхи до воріт рятівників. На 11хв.Давид Питель накінець розмочує ворота лучан, поціливши низом у кут воріт після красивого розіграшу.Більше результативних атак до перерви не було. Все-таки велике бажання закінчити останній матч регулярки на мажорній ноті в ківерецьких футзалістів, вони активніші на паркеті, володіють ігровою ініціативою, кіпер рятівників раз за разом у грі, а коли він був безсилим-----почергово стійка та поперечка воріт приходила на допомогу гостям.В атаці рятівники мало що створювали, запам'ятався небезпечний  вільний удар з лінії карного майданчика "локо" за другий пас воротарю на своїй половині, але розпорядились своїм шансом вони не найкращим чином. За 5хв. до закінчення матчу Максим Кіпруха заслужено зрівнює рахунок.Нічийні цифри на табло не влаштовували в турнірній стратегії вже команду гостей, а тому жаркою і захоплюючою видалась кінцівка поєдинку, де РЯТІВНИК майже врятувався, але  на останній хвилині матчу  кращий гравець зустрічі в складі ківерчан оформляє дубль, встановлює кінцевий рахунок 3:3 чим вмикає "зелене світло" для участі в матчах плей-офф для любешівської ПРИП'ЯТІ!!!

Кращі гравці: Питель Давид - Журавський Дмитро