3: 3

Журибіда Віктор/Кравчук Ігор

Другий матч у третій лізі між командами “Хавест” і “Фенікс ДПЗ” розпочався жваво і можна сказати без розвідки, оскільки на кону стояла можливість отримати умовно легшого суперника в плей оф за рахунок вищого місця в турнірній таблиці. Зогляду на це обома колективами було зроблено ставку на атакувальний футзал, як свідчення цьому гол у виконанні Згоранця Олександра вже на другій хвилині і в перед виходить “Хавест”, зі своєю гольовою відповіддю не забарився і “Фенікс”, Пітальов Дмитро на 4-й хвилині відновлює паритет 1:1, такий карколомний початок вселяв надію якщо не на несамовиту гольову феєрію то принаймі на ще кілька голів у виконанні колективів у першому таймі. Проте... Проте більше голів в доробку команд у першій половині глядачі не побачили, складалося враження що футзалісти обох колективів старались перевершити один одного в індивідуальній майстерності, намагаючись самотужки за рахунок особистої техніки створити бодай якусь небезпеку біля воріт суперника, виходило подекуди досить ефектно проте не ефективно. Наприкінці тайму, відзначається голкіпер “Фенікса” Мурашко Андрій, який підключившись до атаки своєї команди і тим самим перебуваючи на половині суперника все ж зміг в чудовому спринтерському забігу і не менш ефектному підкаті ліквідувати загрозу вже біля своїх воріт. На цьому перша половина зустрічі завершилась, проте очікування цікавої гри глядачів не покидало. У другому таймі команди намагались діяти все так же активно проте до акцентованих ударів у ствір воріт з обох сторін справа доходила вкрай рідко. Виправити таку не справедливу до духу матчу статистику, взявся Костюкевич Сергій з команди “Хавест”  який виводить вже вдруге у цьому матчі свою команду вперед. Градус боротьби стрімко зростає проте красивому футзалу у виконанні обох колективів завадив сам  майданчик Арени Спорт, на який почала потрапляти вода зі стелі чим провокувала ковзання і як наслідок падіння гравців.  Здавалось ситуація для команди з ГПЗ критична проте “подарунок” у вигляді фолу в своєму штрафному і як наслідок пенальті  у власні ворота “привозять” гравці “Хавеста”, Панькевич Владислав майстерно реалізовує “вирок”, рахунок стає знову нічийним 2:2.  Вести свою команду вперед взявся Олександер Згоранець, взявши на себе роль лідера за три хвилини до кінця виводить “Хавест” вперед 3:2, слизьке покриття та можливо втома призводять до великої кількості фолів в заключному відрізку матчу, здають нерви в молодого “фенікса” Танайко Кирила, який піля жорсткого підкату отримує червону картку і залишає свій колектив у меншості, і знову руку допомоги протягуть гравці “Хавеста”, які наберають в свій пасив шість командних фолів та по суті дарують  “Феніксу” можливість для пробиття дабл пенальті. Владислав Панькевич був знову точним та знову зрівнює рахунок 3:3. На цьому гольові амбіції команд були вичерпані і єдине чим запам’яталась кінцівка матчу це вилучення лідера “Хавеста” Згоранця Олександра, та розчаруванням з боку обох команд які безумовно хотіли перемогти.

Кращі гравці: Олександр Згоранець – Владислав Панькевич