1/8 фіналу

Кубок Мрії, Центральний майданчик
4: 3

Ткачук Лука/Журибіда Віктор

П’ятиліговий Фк “Кременець в 1/8 Кубка “Мрії” жереб звів з третьоліговим ФК “Респект - 2” На перший погляд здавалось клас гравців обох команд має значно відрізнятись. Та зачасту це практично не втілюється саме кубковими баталіями. Не став винятком і цей матч. З перших хвилин обидві команди більше приділяють уваги щодо руйнації атак суперника, застосовуючи активний пресинг у відборі. Завдяки більшій активності своїх нападників, “Респекту” вдається перевести гру на половину майданчика суперника. Та цим, “Кременець” користається, організувавши швидкий контр випад, уже на 2 хвилині Богдан Репецький виводить свою команду вперед. Після пропущеного гола “Респект” грає в обороні більш уважено і після своїх атак миттєво повертається у захист. Але і така тактика не допомагає, підопічним Андрія Тучкевича не лише зрівняти рахунок у матчі, а і вберегти власні ворота від подальших голів.  Практично з 3 хвилини, “Кременець” домінує на майданчику, що призводить до взяття воріт на 5 хвилині – гол на рахунку Дмитра Стеця. А  з інтервалом ще у 3 хвилини на табло уже 3:0 на користь господарів – закріплює перевагу своєї команди Сергій Кулюк.  Як на початку першого тайму так і з першої хвилини другого “Респект -2” знову в атаках. І 14 хвилина одразу повертає інтригу у матчі. З інтервалом у 15 секунд у воротах суперника розписується Тарас Воронюк, чим скорочує рахунок до мінімуму. “Респект” продовжує атакувати все потужніше і потужніше. А в продовж 16-18 хвилин обидві команди взагалі включають шалені швидкості. Першим не витримує, “Респект” і на 19 хвилині Андрій Тучкевич бере тайм-аут. Згодом це іде на користь.  Максим Сабатюк  на 21 хвилині відновлює рівновагу – на табло 3:3. І все є у цей вечір вдача більше посміхалась футзалістам з Кременця. Витримавши натиск більш іменитого суперника, Богдану Репецькому підступним ударом вдається прошити захист і воротаря противника та встановити переможний для своєї команди рахунок у грі. “Респект” з дистанції у боротьбі за Кубок “Мрії” сходить.  Кременець крокує далі.
Кращі гравці: Тарас Воронюк - Богдан Репецький