:
5

Бугайчук Сергій Анатолійович, Гарасимків Василь Васильович, Леончук Олександр Олександрович

Трофімчук Р. / Голоскоков С.

З перших хвилин у фаворитів матчу з Суперліги почалися справжні проблеми зі створенням гольових моментів. Гравці «ПАККО» доволі організовано оборонялися, і лише на 3-й хвилини не надто високо від захищалися проти Вадима Вознюка, який після розіграшу штрафного відкрив рахунок у матчі. Після цього «жовто-зелені» зуміли дещо притиснути суперника до власного карного майданчика, однак дивідендів особливих з цього не отримали. Натомість, у одній з контратак пропустили – від Андрія Рижановського – 2:0.

Градус поєдинку набагато піднявся на 10-й хвилині – Сергій Вознюк настільки емоційно відреагував на свою жовту картку, що до колекції отримав від арбітра ще й пряму червону. Як не дивно, якраз у меншості вищоліговому колективу вдалося забити: щоправда, з цим допоміг Вадим Вознюк, який заробив для «Волиньагротеха» шостий командний фол. Десятиметровий вирок впевнено виконав Антон Дригульський. Втім, ані до завершення першого тайму, ані після перерви, нічого особливого, крім постійного тиску на ворота суперника, гравці «ПАККО» так і не запропонували. Як підсумок, рахунок у матчі так і не змінився: одна команда програла за гідної гри, а ось гра іншої та її конкурентоздатність проти «Надії», яка повернулась на переможний шлях, під досить відчутним сумнівом…