:
10

Попко Максим Вікторович, Матвіюк Роман Володимирович, Кузьмич Ярослав Іванович

Трофімчук Р., Притулюк Д.

«Агромат», який закінчив регулярну першість в Другій лізі Волині з футзалу ледь не обіграв срібного призера Першої ліги. Матч протікав рівно, кожна з команд мала не мало можливостей для взяття воріт суперника. Груба боротьба на майданчику перетворилась на напевно рекордну кількість фолів спочатку в першому періоді зустрічі обидва колективи набрали по п’ять порушень, але зуміли обійтись без пробивання дабл-пенальті. Розмочити рахунок в першій половині зустрічі жодній команді не вдалось хоча мали кілька непоганих можливостей. По перерві продовжилась така ж сама рівна боротьба за кожен клаптик майданчика, що правда цього разу салатово-чорні зуміли нахапатись фолів і за шість хвилин до закінчення матчу на табло горіли уже п’ять позначок. «Олімпія» в цьому плані також не пасла задніх та через невеликий проміжок часу також запалила всі лампочки на табло у зоні фолів. Під кінець зустрічі по трибуні поповзли прогнози що матч закінчиться серією пенальті, але гравець «Олімпії» Дмитро Кисляк був проти такого перебігу подій та за хвилину до закінчення все ж відкрив рахунок влучним пострілом у дальній кут воріт суперника. Після цього в «Агромата» ніби опустились руки, вони почали знову фолити за що отримали два м’ячі у власні ворота з десяти метрової позначки. У підсумку 3:0 на користь «Олімпії».