0

0
:
0

Від оборони, саме таку тактику обирають команди на початку гри. Готуючи свої атаки, «Мідас-2» зачасту втрачає м’яч заздалегідь до підступів карного майданчика суперників. «Грифон», руйнуючи атаки опонента та переходячи на чужу половину майданчика, за першої ж нагоди завдає ударів по воротах, що зайвих клопотів воротарю суперника не приносить. Згодом «Мідас-2» розкривається і все більшими силами організовує свої атаки. Саме це і призводить до відкритого футзалу. На зустрічних курсах суперники рають упродовж усього першого тайму. Та відзначитись за такої гри вдалось лише одній команді і лише один раз. Провівши одну з небагатьох комбінаційних атак, на 11 хв за «Мідас» відзначається Роман Голян.
Зовсім за іншим сценарієм проходить другий тайм. На перших секундах його початку «Грифон» отримує право на пробиття штрафного метрів з десяти, дотепний і небезпечний розіграш якого в один дотик за участю трьох гравців завершується взяттям воріт – рахунок зрівнює Юрій Щепко. Отримавши черговий стандарт на 17 хв, «Грифон» міг відзначитись знову. Та ліквідувавши небезпеку біля своїх воріт, воротар «Мідаса-2» миттєво організовує гольову для своєї команди. На 18 хв за «Мідас-2» відзначається Давид Бабич. Згодом 20 хв знову вирівнює ситуацію на табло. Вихід один на один з воротарем реалізовує Тарас Панасюк. А от наприкінці матчу фортуна повністю на стороні « Мідаса-2». На 24 хв до свого активу дубль записує Роман Голян. А довести справу до переконливої перемоги «Мідасу-2» допомагає його суперник. Прийнявши тактику для гри з п’ятьма польовими гравцями, «Грифон» повністю оголює свої тили. Чим на 26 хв, ще двічі відзначившись голами, користається той же Роман, записавши на свій рахунок «покер». Перемога «Мідаса-2» з рахунком 5:2, і команда у півфіналі Кубка Старту.

Кращі гравці: «Грифон» - Тарас Панасюк, «Мідас-2» - Роман Голян