0

0
:
0

Невисокий темп гри демонструють команди на початку гри. Контроль м’яча на своїй половині майданчика передується почерговими втратами на чужій за обома суперниками, зачасту не доводячи свої атаки до завершальних ударів. Згодом територіальна перевага, а заодно і контроль над м’ячем проглядається за футзалістами з Дубнівської. Їхні атаки не лише більш продумані, але і наполегливіші. Тож і винагороду у вигляді голу номінальні гості отримують уже на 3 хв. До активу забитих голів у сьогоднішній грі доєднався Дмитро Лисик. ФК «Дубнівська» продовжує атакувати, «Татрафан», в свою чергу, проводить поодинокі контрвипади. Один з таких на 9 хв міг відновити рівновагу на табло. Та два поспіль небезпечних удари від нападників «Татрафана» просвистіли над поперечиною, і рахунок у грі залишався незмінним до 11 хв. До комбінаційних дій у цій грі команди вдавались не часто. Але одна з небагатьох у виконанні футзалістів з Дубнівської навіть завершилась взяттям воріт. Гол за Андрієм Захарчуком, і на перерву команди йдуть за рахунку 2:0 на користь «Дубнівської».
Другий тайм суперники розпочинають більш жваво. Незначна перевага знову за гостями. На 14 хв воротар «Татрафана» опинився на місці після потужного удару нападника. А от на 16 хв уже йому приходиться капітулювати перед дублем Дмитра Лисика. Гра підходила до завершення, де перемога ФК «Дубнівська» була абсолютно логічною, адже їх перевага була не лише територіальною, але і відображалась у трьох голах. Та «Татрафан» все ж не залишився без забитого голу. Під кінець матчу, віддавши ініціативу супернику, «Дубнівська» поплатилась голом у власні ворота – зробив це Олександр Сєргєєв. На більше у цій грі жодна з команд забитими голами не спромоглась. Перемога ФК «Дубнівська» виводить їх до ½ фіналу Кубка Старту.

Кращі гравці: «Дубнівська» - Дмитро Лисик, «Татрафан» - Олександр Сєргєєв.