:
2

Леончук Олександр Олександрович, Бас Назарій Леонідович, Журибіда Володимир Вікторович

Оніщук Ю., Зварич Я.

Програму кубкового вік-енду відкривав поєдинок між срібним призером Регулярної першості у Пятій лізі луцьким «Фіміамом» та командою-загадкою «Дідичі», котра перед плей-офф Шостої ліги розташувалася на п’ятій сходинці турнірної таблиці.

Нажаль, різниця у класі далася в знаки ще у першому таймі, коли «Фіміам» академічно довів свою гольову перевагу до чотирьох сухих м’ячів і отримував задоволення від ігрового процесу. Клуб «Дідичі» у традиційно не самому людному складі намагався знайти шляхи до воріт суперника, але без особливого успіху.

По перерві ситуація на майданчику «Арени» кардинально не змінилася. Питання щодо переможця стартового двобою за Кубок Мрії було знято завчасно. Лучани забили ще два м’ячі та зафіксували крупну перемогу із сухим рахунком – 6:0. А гравець «Фіміаму» Олександр Потурай продемонстрував англійський «фокус із шляпою», записавши на власний рахунок три голи.