:
2

Борошук Олексій Валентинович, Лисиця Назарій Андрійович, Якимчук Юрій Володимирович

Трофімчук Р., Шитов О.

Сенсації не сталось. Срібний призер регулярного чемпіонату Волині з футзалу у Шостій лізі без особливих проблем розібрався з аутсайдером. Вже в першій половині зустрічі хлопці зі сталевою хваткою не відпускали круглого із власних ніг, що і увінчалось двома пропущеними для команди «Tatrafan Film», відповіді на це в першому періоді зустрічі глядачі нажаль не дочекались. По перерві незрозуміло було чи це «Волиньсталь» розслабилась, чи це «Tatrafan» зібрався з силами, однак зусиллями Олега Мельника та Віталія Максимчука зуміли зрівняти рахунок у зустрічі. Однак свято на їхній вулиці тривало не довго. Представник команди «Волиньсталь» Михайло Кушнірук взяв ситуацію в свої руки та зумів розписатись у воротах суперника аж тричі. Ще по разу у різних воротах побував круглий до фінальної сирени та зробив підсумковий рахунок 3:6 на користь призера регулярної першості.