:
1

Бабич Олександр Сергійович, Скиданюк Сергій Васильович, Борошук Олексій Валентинович

Онищук Ю., Голоскоков С.

Перший фінальний поєдинок за звання Абсолютного чемпіона Волині у Шостій лізі між кременецьким «Міланом» та луцьким клубом «West Side», котрий переміг у Регулярній першості, мав дати відповідь наиптання про серйозність намірів «россо-нері» у боротьбі за титул.

Як показали подальші ігрові події на майданчику СК «Арена Спорт» с серйозністю все було добре, але виконавчої майстерності господарям дещо бракувало. Обізнані лучани вже у дебюті зустрічі підловили суперника на помилці і відкрили рахунок – 0:1.

Після відпочинку «West Side» продовжив контролювати хід поєдинку і на 18-й хвилині Михайло Бачинський результат подвоїв. «Мілан» кинувся відіграватися і на 19-й хвилині Олексндр Кривина «народив» інтригу, але вже за пару хвилин зручний гандикап у два м’ячі переваги відновив Роман Костюкевич з Луцька.

Гол під завісу зустрічі, що забив «мілановець» Юрій Кулюк лише підсолодив гіркоту поразки кремен чан першого раунду шостолігових «розборок». У неділю явним фаворитом виглядає «West Side».