0

0
:
0

Перемігши у першій грі з рахунком 2:1, «Ветеран» мав незначну перевагу над суперником перед другою. Проте футзалісти з Ратніва не втрачали надії взяти реванш. Тож на початок матчу незначна територіальна перевага саме за «Раттю». Але як інколи буває у футзалі «не забиваєш ти – забивають тобі». Саме так сталось на початку сьогоднішньої гри. Наполегливі атаки «Раті» не призвели до взяття чужих воріт. Більше того чергова комбінація футзалістів з Ратніва на 2 хв завершується ударом у стійку, а миттєва контратака від ветеранів голом – відзначився Марк Кузняк. Після забитого м’яча гра рівна аж до середини тайму. Згодом «Рать» знову дещо домінує. Про те свідчить гол Юрія Химчука на 11 хв. Та незважаючи на назву своєї команди кінцівка тайму за ветеранами. Красень-гол метрів з дванадцяти від Романа Фальфушинського зняв павутину з «дев’ятки» воріт «Раті», і на перерву команди йдуть за мінімальної переваги «Ветерана».
Досить оригінальний та несподіваний для «Ветерана» «Рать» запропонувала розіграш початкового удару на другий тайм. Ледь торкнувшись м’яча, нападник «Раті» стрімко відбігає вправо, а його колега по команді Андрій Савчук миттєво завдає невідпорного удару у нижній правий кут воріт суперника, і на табло уже 2:2. З перемінним успіхом в атаках команди форсують події на майданчику до 17 хв. Саме на цей час Артур Волошин знову виводить ветеранів вперед. ФК «Рать» не здається і продовжує натиск. Для стримання наполегливості суперника на 21 хв «Ветеран» бере тайм-аут. Схоже такий маневр іде їм на користь. Адже на 23 хв Марк Кузняк ще більше закріплює перевагу своєї команди, довівши рахунок до 4:2 на користь своєї команди. Кінцівку матчу команди уже догравали. Схоже, «Рать» змирилась з поразкою, а «Ветеран» завдяки другій перемозі у двобої крокує до фіналу.
Кращі гравці: «Рать» - Андрій Савчук, «Ветеран» - Сергій Войтович