15: 0

Мабуть, гравці з передмістя Луцька розглядали участь в ярмарку, як етап підготовки до сезону, адже розраховувати на вихід з групи не доводилося: надто сильні суперники були на відбірковому етапі. Поразка від «Вадрусу», якщо і засмутила полочан, то на грі проти «Атлетіку» це не позначилося, принаймні на початку матчу. Навіть пропущений на третій хвилині гол ( відзначився Андрій Чабан) не зменшили завзяття молодої команди. «Атлети» в свою чергу, явно напрацьовували комбінації і одна з позиційних атак закінчилася голом від Олександра Лисенка. За декілька хвилин вихованець Олександра Назар Цап підтримав свого наставника голом і, зважаючи, що матч за перше місце в групі проти «взуттєвиків» міг закінчитися внічию і тоді все вирішуватиме різниця, то млинівчани продовжували збільшувати відрив, і той таки Назар Цап виконав дубль. Вже наприкінці тайму рахунок був 9:0 на користь «Атлетіку» і завдання зробити різницю у вісім м’ячів було виконано і навіть перевиконано. Якщо в команді «атлетів» сяяли молоді вихованці «Любарту», то в другому таймі місце у воротах «Гірки Полонки» зайняла воротар жіночої команди «Легіон-Університет» Яна Ярмольська. Яна протрималася «всуху» довше ніж її колега в першому таймі, адже пропустила лише на п’ятій хвилині

другої половини гри. Наступні три голи протягом хвилини остаточно зламали настрій підопічних Сергія Гомона і підсумкові 15:0 на користь «Атлетіку» підтвердили клас команди з більшим рейтингом.

Кращі гравці: Олександр Лисенко – Яна Ярмольська