4: 2

Укріпивши свій склад деякими гравцями із клубу «Дім Фасадів», динамівці вважались фаворитами матчу, отримавши у першій грі собі суперника практично новачка волинського футзалу. Та попри все це початок гри хоч і дещо за «Динамо-2», темп гри не надто високий, що і нівелює перевагу фаворитів. Навіть отримавши право на пробиття штрафного уже на 2 хв, біло-сині не надто вдало його використовують, пробивши значно вище воріт. Згодом для динамівців стає несподіванкою той факт, що воротар «індустріалів» на тій же 2 хв залишає власний карний майданчик. Та потужно пробиває по воротах метрів з двадцяти п’яти. Благо, реакція воротаря суперника не дозволяє відкрити рахунок у грі. Невдовзі хоч і незначна, та без гольових моментів, перевага номінальних господарів втілюється у матеріальну. На 6 хв до свого активу гол записує Владислав Скулинець. Та це лише сколихнуло «Індустріал Вест», де 7 хв уже повністю за цим клубом. Але відбивши три поспіль атаки, динамівці знову заволодівають ініціативою, перевівши гру у більш спокійне русло. Справжню карусель біло-сині закрутили на 11 хв, де чудова комбінація практично за участю усіх гравців завершилась ударом Романа Скулинця уже практично у пусті ворота. Не збавляючи обертів до кінця тайму, динамівцям вдається ще один раз розписатись у рамці воріт суперника – робить це на 12 хв Артур Яручик.

Початок другого тайму знову проходить у спокійному руслі. Лише на 15 хв динамівці включають активний пресинг по всьому майданчику. Такий хід гри не зовсім працює на їх користь. Адже саме динамівці все частіше помиляються як у відборі м’яча, так і при власних атаках. Демонстрацією цього стає 18 хв, де Олег Василюк скорочує рахунок у грі. Кінцівка ж гри проходить при обопільних атаках. Власне це і дозволяє суперникам ще відзначитись по одному разу. На 20 хв Антон Качина відзначається за «Динамо-2», а на 22 хв Олег Василюк встановлює остаточний рахунок 4:2 на користь «Динамо-2».

Кращі гравці: Владислав Скулинець - Олег Василюк