2: 2

Поразка від дублю «динамівців» не була фатальною для «індустріалів», адже у випадку перемоги над «угринівцями» можна було сподіватися, що останні зможуть видати «бойок» підопічним Ігоря Кравчука. Матч проходив рівно: швидкості обох команд були високими, комбінації досить грамотними, але першими успіху добилися «західняки» гольову передачу Вадима Солованюка замкнув Іван Харченко. Взагалі, модернізована версія «Модерн експо» виглядала переконливо, адже досвідчені гравці в поєднанні з молоддю, демонстрували гру високого рівня. Окрасою могла би стати комбінація розіграна наприкінці першої половини матчу від «індустріалів» пас в паралель – скидка назад під простріл в дальню – замикання від партнера. Дві ланки спрацювали ідеально, а от на останню не встиг Олег Василюк. Кінцівка тайму запам’яталася обміном небезпечними моментами від обох колективів, але на перерву довелося йти за мінімального рахунку 1:0 на користь «Індастріал Вест». З трибун мені довелося почути від гравців «Угринова» перед виходом на другу половину матчу: «Більше ударів, зараз ми їх додушимо». «Молочники» відразу взялися за цю справу високого пресингу суперника, але таки стратегія залишає багато місця за спиною, а тому швидкі контратаки опонентів доводилося ліквідовувати невеликими силами з підключенням воротаря. Зрештою зусилля «Волинь Угринів» були винагороджені, дійсно за допомогою пресингу вдалося заволодіти м’ячем на половині суперника і Роман Фібіч був точним. Нічийний рахунок за п’ять хвилин до кінця матчу підняв градус протистояння а також кількість фолів,  в пасиві «індустріалів» їх було аж чотири, а за хвилину кількість сягнула критичних п’яти! Шансом за три хвилини до фінального свистка скористався досвідчений Вахтанг Машава: після зіткнення з суперником повільно підіймався, а тому не привернув увагу захисників, отримав м’яч і відправив його у ворота. «Угринів» відповів миттєво: розиграш кутового реалізував Юрій Бабеляс. Омріяний «дабл» «молочники» отримали за хвилину до кінця матчу, але Дмитро Вахмістров не влучив у ствір воріт. Нервове закінчення гри, а в підсумку бойова нічия 2:2.

Кращі гравці: Роман Фібіч – Вахтанг Машава