2: 2

Обидві команди минулого сезону не здобули трофеїв, але якщо «Угринів» взагалі не «зачепився» за будь-який приз, то «динамівці» були за крок від володіння кубком АМФВ, проте втримати перемогу у фінальному матчі проти «КроШу» тоді не судилося. Різниця в рейтингу суперників, звичайно, була на користь бувших «фасадівців», проте чого тільки не трапляється на ярмарку… Для виходу на першу позицію за підсумками попереднього матчу, «динамівців» влаштовувала і нічия, а от «молочарникам» потрібна була лише перемога. Саме вони і відкрили рахунок, заслужений шестиметровий реалізував Юрій Бабеляс. А непорозуміння при розіграшу ауту від «Угринова» призвело до того, що Ігор Шевельов підхопив м’яча без жодного спротиву і спокійно «розібрався» з воротарем. Стовідсотковим шансом не скористався Віталій Шинкарук – порожні ворота обіграти не вдалося! За всіма канонами таке марнотратство карається голом від суперників, але «динамівці», мабуть вирішили відкласти вирок на пізніший час. Якраз під завісу тайму покарання від футбольних богів міг виконати Ілля Гурич, але голкіпер гостей Владислав Гуменюк у карколомному стрибку відбив м’яч. На другий тайм команди продовжували вирішувати свої завдання: «Угринів» намагався грати першим номером, щоби таки відправитися наступного дня грати в ОДЮСШ, і зусилля виявилися недаремними: вже на третій хвилині Юрій Бабеляс оформив дубль! «Динамо» відповіло непоганою комбінацією: Ігор Шевельов отримав пас в паралель, протягнув і точно вдарив в дальній кут – шпагат воротаря Владислава Гуменюка врятував від голу. Час збігав і для «динамівців» починало пахнути «смаженим», а відтак біло-сині почали вдаватися до високого пресингу, але «Угринів» без хитромудрих ротацій довгими високими передачами доставляв «кулястого» на половину суперника зі сподіванням, що хтось зі своїх зачепиться за м’яч. Зрештою на останню п’ятихвилинку «Динамо» вийшло з п’ятим і практично вже в першій атаці «портеро-хугадор», в ролі якого виступив Владислав Скулинець, зрівняв рахунок. Часу залишалося небагато, пристрасті кипіли, але в голи ці емоції не конвертувалися. 2:2 – нічия, що відправляє у вищу лігу «ярмарку» «Динамо-2».

Кращі гравці: Владислав Скулинець – Владислав Гуменюк