6: 3

Колективи святкували вже по одній перемозі на турнірі і мали вирішити питання переможця групи в особистій зустрічі. Поєдинок розпочався за очікуваним сценарієм – «Кураж» активно атакував, а «олімпійці» намагалися максимально акуратно відіграти у захисті, зловити суперника на помилці і провести разючу контратаку. І тактика номінальних гостей попервах приносила результат – Іван Семенюк тримав ворота на замку, а Олег Мартин в одній з атак заштовхав м’яч у ворота «Куражу». Проте, господарям вдалося знайти шпарини в обороні «Олімпу» і спочатку Владислав Дячук відновив рівновагу, а наприкінці тайму Олександр Повідзьон та той самий Влад Дячук забезпечили своїй команді гарний настрій на перерву.

В другому таймі доволі довго тривали «гойдалки», то забивав «Олімп» і скорочував розрив у рахунку до мінімуму, то «Кураж» проводив гарну атаку і знову збільшував свою перевагу до двох пунктів. Зрештою Віталій Веремчук на останній хвилині встановив остаточний рахунок 6:3 на користь «червоно-чорних».

Таким чином, «Кураж» посідає перше місце у групі «С» і побореться за головний трофей цьогорічної «Ярмарки футзалу».

Кращі гравці: Владислав Дячук – Денис Гараган