12: 4

Лише тиждень потому завершились фінальні поєдинки кубкових баталій різних номінацій волинського футзалу, як практично без перерви на канікули сьогодні команди уже вступають у чергову фазу підготовки до нового сезону, яка іменується фут зальним Ярмарком. Відкриття турніру непередбачувано розпочалось з невеликим запізненням, все через ту ж повітряну тривогу, яку зачасту відчуває на собі не лише футзал, але і весь український народ. Тож перша гра чергового турніру сезону 2022/2023 рр. відбулась між командами «Вадрус» та «Гірка Полонка». Як в недалекому майбутньому в історію ввійде і цей черговий турнір, так і записує до свого активу перший удар по воротах суперника даної гри команда «Вадрус» уже на 1 хв матчу. А за хвилину уже суперник отримує право на пробиття штрафного, чим і завдає удару у відповідь. Та нулі на табло залишаються до 3 хв, де за «Вадрус» відзначається Дмитро Журавський. Тож після пристрілки на початку матчу в «молоко» команди все частіше і частіше почали влучати в рамку воріт. Різниця у першому таймі була лише у тому, що «Вадрусу» робити це вдавалось удвічі більше за свого суперника. Про що свідчить і рахунок першої половини 4:2 на користь номінальних господарів. Тут почергово відзначались Дмитро Журавський, Павло Симус, Юрій Жур та Леонід Стащук упроміж двох голів Василя Лойка.

Друга половина гри лише довела беззаперечну перевагу «Вадруса» над своїм опонентом. Навіть заміна воротаря «Гіркої Полонки» не спростувала даний факт. Парад голів глядачі побачили у виконанні обох команд. І знову «Гірка Полонка» засмутила воротаря суперника лише двічі – зробити це вдалось Павло Симусу та Леоніду Стащуку. А справжній фурор у розписі у чужій рамці цього дня піймав Василь Лойко, який зробив вагому заявку на кращого бомбардира турніру, відзначившись загалом шістьма голами. А підтримали у розгромі свого суперника Василя Юрій Город, Володимир Третяк та Олександр Корнійчук, який встановив остаточний рахунок у грі 12:4 на користь «Вадруса» за три секунди до фінальної сирени.

Кращі гравці:  Василь Лойко - Леонід Стащук