5: 2

Чим подобається в першу чергу ярмарок, так це тим фактом, що команди, які грають у різних лігах можуть зустрітися в очному поєдинку і з’ясувати, хто ж таки «рулить». Проте, і «Вадрус», і «Атлетік» об’єднував один і той самий факт (прикрий для обох колективів): у фіналах плей-офф клуби не змогли стати абсолютними чемпіонами своїх ліг. Четвертої і другої відповідно. Щоправда, без трофеїв у сезоні 2021-22 ці команди не залишилися: «взуттєвики» здобули кубок Мрії, а «атлети» до кубку Прогресу добавили звання чемпіонів регулярного чемпіонату. Отже суперники були варті один одного, а різниця в лігах минулого сезону залишалася в минулому сезоні (пардон за тавтологію). «Перчинки» добавляв і той факт, щол для першого місця в групі «Атлетік» влаштовувала нічия, а «Вадрусу» потрібна була лише перемога. Першими на міцність перевірили штангу суперників «атлети», а «взуттєвикі  в свою чергу перевірили пильність голкіпера опонентів. Обидві команди не вдавалися до високого пресингу, зустрічаючи атаки на своїй половині майданчику.  А ось одна з контратак «Вадрусу» вивела на ударну позицію Василя Лойка і «гармата» лівої ноги  не схибила – більярдний постріл в нижній дальній кут воротарський шпагат не витягував. Точнісінько таким же голом, але в протилежний кут і протилежні ворота відзначився Михайло Вітерук. Нічия 1:1 протрималася до кінця тайму і слід сказати, що рахунок цілком і повністю відповідав перебігу гри. Обидві команди не стали радикально змінювати тактику після перерви, але вже на другій хвилині, скориставшись тим, що «високо» не зустрічають, Василь Лойко з середини майданчику, цього разу «розрядив» праву – гол! А вже за хвилину постріл з лівої дозволив Василеві оформити хет-трик і збільшити відрив у рахунку до двох пунктів. Гол від Володимира Третяка добавив впевненості гравцям «Вадрусу», хоча навіть і за більшої переваги «взуттєвики» продовжували велику увагу приділяти оборонним діям. Дмитро Журавський з дві хвилини до кінця гри зняв питання про переможця матчу. Відповідь зі штрафного удару від Олександра Лисенка (точно в «дев’ять») вже не могла врятувати гру – 5:2 заслужена перемога «Вадрусу».

Кращі гравці:  Василь Лойко – Андрій Гичка