5: 5

Отримавши у попередніх двох матчах футзального Ярмарку 27 голів у власні ворота, полонківчани продовжували нарощувати свій негативний пасив у сьогоднішній грі з «Респектом-3» уже на 38 секунді. Але як згодом виявилось, добити свого суперника цього разу «Респекту» не вдалось. Здавалось, значна перевага біло-голубих на початку тайму і їм принесе легку перемогу у матчі. Та на заваді спочатку на 4 хв розвинути успіх завадила стійка, а згодом і гра суперника. Уже на 6 хв Юрій Щур відновлює рівновагу практично після другого удару по воротах Андрія Ткачука. З цього моменту на майданчику точиться більш сумбурна гра, аніж хороший класичний футзал. І на 8 хв за такого перебігу подій завдяки удару Сергія Василевського «Гірка Полонка» уже попереду. Згодом після чергової технічної помилки кіпера полонківчан суперник отримує право на виконання вільного удару з лінії карного майданчика. Та як виявилось, у розіграші Андрій Тучкевич перехитрив самого себе і навіть свою команду. Але не Романа Божка, який, користаючись помилкою суперника, підхоплює м’яч біля власного карного майданчика, миттєво мчить вперед і робить рахунок 3:1 на користь своєї команди. Запам’яталась і 12 хв, де голами обмінялись Леонід Стащук та Ярослав Удот. Перший тайм наближався до завершення, та рахунок біло-голубих не влаштовував. Останню хвилину вони проводять в атаках і, як виявилось, не безуспішно. За 32 секунди удар від нападника на себе приймає стійка, а за 7 секунд до завершення полонківчани повторюють помилку «Респекта» після розіграшу вільного, де Андрій Тучкевич, включивши реактивну швидкість, мчить з м'ячем від свого карного до воріт суперника і за 1 секунду до завершення тайму скорочує розрив до мінімуму.

Початок другого тайму команди проводять на зустрічних курсах. Гра набуває більш жорсткого характеру. Йшла 19 хв. Ініціативу до своїх ніг знову бере Андрій Тучкевич. Промчавши лівим флангом, ветеран «Респекта» робить небезпечний простріл, і Олександр Домальчук уже встановлює рівновагу. У подібній ситуації за участю Юрія Щура та Сергія Василевського на 24 хв знову попереду «Гірка Полонка». Кінцівку гри «Респект-3» грає у п'ять польових гравців. А фатальні сім секунд до завершення матчу як і у першому таймі знову не на користь полонківчан.  Саме у цей час Андрію Ткачуку вдається встановити результативну нічию 5:5.

Кращі гравці:  Юрій Щур - Ярослав Удот